2012 Rugpjūčio 20

Pirmą kartą Lietuvoje – maudynės aluje

veidas.lt

Aludarių krašte Aukštaitijoje prileista pirmoji gyvo alaus vonia, skirta grožio procedūroms. Paslauga unikali, jos nerasite nė vienoje kaimyninėje valstybėje. Šiai procedūrai tinkamas tik gyvas alus, kuriame yra likę gyvų mielių ir naudingų mineralų. Tokią naujovę siūlo savo sričių ekspertai Butautų dvaro bravoras ir Etno-SPA Lietuva centras Panevėžyje.

SPA vadovai teigia, kad unikalios gyvo alaus procedūros metu oda prisotinama veikliosiomis medžiagomis, B grupės vitaminais, E vitaminais. Šie jaunina odą, suteikia jai švytėjimo, padeda reguliuoti aukštą kraujospūdį. Apyniai veikia atpalaiduojančiai, skatina odos regeneraciją.

„ETNO-SPA LIETUVA centre kiekvienas lietuvis ir mūsų šalies svečias turi galimybę pasinaudoti tuo, kuo nuo seno didžiavosi ir išsiskyrė lietuvių tauta: tikra lietuviška garine pirtimi su pirtininku ir vantomis, alaus misos, mielių, vaistažolių, pieno voniomis, masažais ir kitomis sveikatinimo procedūromis su gintaru, moliu, medumi… Džiaugiamės bendradarbiaujant su aludariais galėdami pasiūlyti autentiškų grožio ir sveikatos procedūrų mūsų moterims ir vyrams“, – sako “Etno Spa Lietuva” direktorė Dovilė Kuklieriūtė.

Gyvo alaus voniai naudojamas Butautų dvaro alus. Aukštaitijos aludariai teigia, kad alus nuo seno buvo ne tik vartojamas kaip gėrimas, bet ir naudojamas grožio procedūroms.

„Sveiką gyvenimo būdą propaguojantys žmonės teigia, kad alaus mielės kaip maisto papildas yra žinomas ir vartojamas gana seniai. Šis produktas vertinamas kaip puikiai sutvarkantis ne tik odos, plaukų ar nagų problemas, bet kartu padedantis sureguliuoti mitybą. Alaus mielės nuo seno vartojamos kaip puiki priemonė organizmo atsparumui didinti, nuovargiui mažinti“, – sako Aukštaitijos bravorų marketingo koordinatorius Domantas Vizbaras.

ETNO-SPA LIETUVA centras įrengtas viešbutyje „Romantic“, išlaikant autentiškas Senojo malūno detales. Analogiški SPA labai populiarūs vidurio Europoje (Čekijoje, Slovakijoje, Vokietijoje, Austrijoje), o Rytų Europoje tai pirmasis tokio tipo paslaugas teikiantis SPA.

Butautų dvaro bravoras priklauso Aukštaitijos bravorų susivienijimui, kurio nariai yra lietuviški, nepriklausantys užsienio kapitalui mažieji alaus bravorai. Be Butautų dvaro bravoro aukštaitiškas tradicijas reprezentuoja ir „Kupiškio bravoras“, „Taruškų bravoras“ ir „Miežiškių bravoras“.

 

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...