2012 Balandžio 26

Per 10 metų Vilniaus „Akropolyje“ apsilankė 131 milijonas pirkėjų

veidas.lt


Daugiau nei 131 milijonas vilniečių ir miesto svečių per 10 metų apsilankė didžiausiame Baltijos šalyse prekybos ir pramogų centre Vilniaus „Akropolyje“. 2002 m. balandžio 26 dieną duris atvėręs pirmasis „Akropolis“ šiandien pradeda keturias dienas truksiantį gimtadienio šventės maratoną.

„Per dešimtį metų pasikeitė daug kas – Į Lietuvos rinką atėjo dešimtys naujų prekių ženklų ir parduotuvių, pasikeitė technologijos ir įpročiai, dvigubai išaugo ir pats „Akropolis“. Todėl džiaugiamės, kad viena nuo pat pirmųjų dienų išliko nepakitę – „Akropolis“ tebėra pirmasis pasirinkimas tiems, kas ieško didžiausio prekių, paslaugų ir pramogų pasirinkimo už priimtiną kainą“, – sako Vilniaus „Akropolio“ valdytojas Česlovas Urbonavičius.

Vilniaus „Akropolyje“ per dieną vidutiniškai apsilanko beveik 45 tūkstančiai pirkėjų. 110 tūkstančių kv.m. ploto prekybos ir pramogų centre veikia daugiau nei 250 parduotuvių, pramogų ir paslaugų teikėjų.

„Šiandien „Akropolis“ išaugo į regiono prekybos centrą – kiekvieną mėnesį sulaukiame tūkstančių pirkėjų iš kaimyninių valstybių. Daugeliui žinomų prekių ženklų „Akropolis“ tapo vartais į Lietuvos ir Baltijos šalių rinkas – pirmosios parduotuvės atidaromos būtent Vilniaus „Akropolyje“, o po to jau vykdoma plėtra. Daugelis šiandien atrodytų įprastų dalykų – kino teatrai prekybos centre, nuolaidų dienos „Jamam“ prasidėjo būtent Vilniaus „Akropolyje“ , – sako Č.Urbonavičius.

Švęsdamas gimtadienį Vilniaus „Akropolis“ lieka ištikimas tradicijai dovanoti šventę savo lankytojams – nuo ketvirtadienio iki sekmadienio prekybos ir pramogų centre bus galima ne tik su nuolaidomis įsigyti įvairių prekių ar pramogauti, bet ir laimėti įvairius prizus.

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...