2011 Gruodžio 01

Per „Cirque du Soleil“ šou Vilniuje pasirodys net 21 šalies artistai

veidas.lt


Po poros savaičių į Lietuvą pirmą kartą su spektakliu „Saltimbanco“ atvykstančią „Cirque du Soleil“ komandą sudaro net 90 žmonių, iš kurių 51 artistas. Gruodžio 15-18 dienomis, trupė surengs 6 pasirodymus, kurių vienas bus skirtas tik moksleiviams.

Kiekvieno pasirodymo metu artistai parodys 15 kvapą gniaužiančių, unikalių ir nepamirštamų numerių, kuriuos jungia pasakojama bendra miesto ir jo gyventojų istorija. Sudėtingus numerius kuria profesionaliausi akrobatai, gimnastai ir kiti artistai net iš 21 valstybės. Per vieną pasirodymą į areną susirinkę žiūrovai išvys Pietų Afrikos respublikos, Peru, Kanados, Lenkijos, Mongolijos, Kazachstano, Ukrainos, Rusijos, Baltarusijos, Vengrijos, Australijos, Brazilijos, Čekijos, Meksikos, Šveicarijos, JAV, Italijos, Argentinos, Vokietijos, Prancūzijos ir Didžiosios Britanijos artistus.

„Nors tai nebus pati didžiausia delegacija, kurią yra tekę priimti „Siemens“ arenoje, tačiau neabejotinai, tai bus delegacija, kurioje daugiausia skirtingų tautų atstovų. Vien artistų yra iš daugiau nei 20 valstybių, o kur dar aptarnaujantis personalas. Jį taip pat sudaro geriausi skirtingų tautų savo srities specialistai“, – sako „SEVEN Live“ vadovas Juras Vėželis.

„Cirque du Soleil“ trupė į Lietuvą atvyks likus porai dienų iki pirmojo spektaklio, kad spėtų įsikurti ir tinkamai jam pasiruošti. Nuolat keliaujantys artistai neslepia, jog atvykę į naują vietovę, jie stengiasi rasti keletą laisvų valandų ir pasižvalgyti po miestą, kurio publiką bandys pavergti savo talentu ir meistriškumu.

Pasak J. Vėželio, tokios delegacijos priėmimą stipriai palengvins tai, jog šou organizatoriams Lietuvoje nereikės rūpintis jos maitinimu. „Cirque du Soleil“ atvyks su savo maitintojų kompanija „Eat to the beat“. Beje, kompanijos virėjai „Cirque du Soleil“ artistams patiekalus gamins iš mūsų parduotuvėse įsigytų Lietuviškų produktų. Tad garsiausio pasaulyje cirko artistai turės galimybę ne tik susipažinti su Vilniumi, bet ir paragauti ir įvertinti vietos gamintojų gaminamus produktus.

„Produktus rinksis jie patys. Mes turėsime pasirūpinti stalais ir kėdėmis, prie kurių galėtų susėsti apie 100 žmonių. Taip pat prašoma, kad arenos užkulisiuose būtų pastatyti 4 dideli šaldytuvai bei šaldiklis. Jie su savimi atsiveš elektrines virykles bei orkaitę“, – vardina J. Vėželis.

„Cirque du Soleil“ komandai padėti bus pasamdyta ir nemažai vietos gyventojų. Atvykimo dieną prašoma 37 žmonių, o po pasirodymų pagalbos ranką ištiesti turės 69 vietiniai darbuotojai. Tai daugiausia bus krovikai, kurjeriai, vairuotojai, taip pat pagalbininkai drabužinėje ir virtuvėje. Artistų sveikata rūpinsis vietos sportininkų gydytojas bei licenciją turintis sportininkų masažistas.

„Cirque du Soleil“ spektaklį „Saltimbanco“ Vilniuje organizuoja didžiausiai šalyje pramogų verslo kompanijų grupei „SEVEN Entertainment“, vienijančiai įvairiose pramogų srityse pirmaujančias Lietuvos bendroves, kurios užsiima arenų valdymu, renginių organizavimu ir bilietų platinimu, priklausanti bendrovė „SEVEN Live“.

Apie „Cirque du Soleil“

Kanados cirko „Cirque du Soleil“ istorija prasidėjo 1984 m., kuomet jo įkūrėjo Guy Laliberte bei 20 gatvės artistų komanda surengė pasirodymą 450-asias Kanados atradimo metines švenčiančiame Kvebeko mieste. „Cirque du Soleil“, pradėję su 73 darbuotojais, šiandiena turi 5 tūkst. darbuotojų, iš kurių daugiau nei 1 300 yra cirko artistai iš beveik 50 skirtingų valstybių. „Cirque du Soleil“ kuriamus stebuklingus pasirodymus 300 pasaulio miestų šešiuose kontinentuose jau matė daugiau nei 100 mln. žiūrovų.

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...