2013 Lapkričio 12

Pasaulinėje lyderystės konferencijoje – ir dvasininkai, ir verslininkai, ir politikai

veidas.lt


Šį savaitgalį Klaipėdoje (LCC tarptautiniame universitete), o kitą – Vilniuje (“Forum Palace”) vyks Pasaulinė lyderystės konferencija “World Leadership Summit”.

Joje pranešimus skaitys buvęs JAV valstybės sekretorius Colinas Powelas, “Oracle” korporacijos vadovė Liza Wiseman, vienos didžiausių JAV krikščionių bažnyčių “Willow Creek” pastorius Billas Hybelsas, Hjustono universiteto profesorė, filosofijos mokslų daktarė Brene Brown, kino prodiuseris Markas Burnettas (beje, keturis kartus pelnęs “Emmy” apdovanojimą), konsultacijų bendrovės “The Table Group” steigėjas, verslo bestselerių autorius Patrickas Lencionis, vienas verslo konsultacijų bendrovės “VitalSmarts” steigėjų Josephas Grenny ir kiti pranešėjai.
Nuo kitų panašiai besivadinančių ugdomosios lyderystės konferencijų ši skiriasi tuo, kad joje dalyvauja ir valstybės, ir Bažnyčios, ir švietimo, ir verslo, ir savanoriškų organizacijų vadovai, kiti lyderiai ir mokosi vieni iš kitų. “Bažnyčios vadovai mokosi iš geriausiai dirbančių pasaulio organizacijų patirties, o šios mokosi krikščioniško vadovavimo principų iš Bažnyčios lyderių”, – pabrėžia vienas konferencijos organizatorių, Vilniaus šv. Kazimiero bažnyčios rektorius kunigas Rytis Gukšnys SJ.
Beje, šios Pasaulinės lyderystės konferencijos iniciatorius – dvasininkas B.Hybelsas, didžiausios JAV krikščionių bažnyčios “Willow Creek”, esančios Saut Baringtone (šalia Čikagos), pastorius.
Pirmą kartą 1995 m. JAV organizuota Pasaulinė lyderystės konferencija sulaukė didelio susidomėjimo tiek tarp bažnyčių ir įmonių vadovų, tiek tarp verslininkų ir įvairių sričių specialistų.
“Susirinkę vadovai, savo kelio ieškantys žmonės, savanoriai, įvairių organizacijų darbuotojai užkrečia vieni kitus savo drąsa, svajonėmis, džiaugsmu, idėjomis ir entuziazmu. Susibūrę kartu ir klausydamiesi neeilinių kalbėtojų, galime augti ir keisti pasaulį aplink mus”, – apibendrina R.Gurkšnys.
Antrą kartą Vilniuje ir ketvirtą kartą Klaipėdoje rengiama konferencija yra unikali galimybė išgirsti aukščiausio lygio vadovų, geidžiamiausių verslo konsultantų ir verslo lyderių patarimų.
Pernai vykusią konferenciją Klaipėdoje ir Vilniuje stebėjo 700 dalyvių. O kasmet DVD formatu transliuojamoje konferencijoje įvairiose šalyse dalyvauja per 170 tūkst. dalyvių. Pernai konferencija buvo verčiama į 42 kalbas.
Šiemet šios konferencijos dalyvio mokestis svyruoja nuo 175 iki 265 Lt.

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...