2014 Gegužės 27

Palangą išjudinsiantis festivalis „Sportas visiems“ žada Gineso rekordą

veidas.lt


Palangoje tris dienas – nuo penktadienio iki sekmadienio – pramogaus aktyvaus laisvalaikio propaguotojai bei sporto mėgėjai – didžiausią šalies kurortą ir vėl išjudins didžiausias šalyje rengiamas masinio sporto festivalis „Sportas visiems“. Renginio organizatoriai žada ir rekordą – ne bet kokį, o Gineso.
Planuojama, kad į Palangą, dalyvauti festivalyje, savaitgalį suvažiuos 5 tūkst. aktyvaus laisvalaikio propaguotojų. Tradiciškai prie jų kasmet prisijungia beveik antra tiek poilsiautojų.
Asociacijos „Sportas visiems“ organizuojamas festivalis į atraktyvias sportines rungtis įsitraukti kvies visus norinčius, ypač – šeimas su vaikais. Dalyviams nereikalingas išankstinis pasirengimas – svarbiausia noras aktyviai ilsėtis, judėti bei gera nuotaika.
Įvairiose kurorto erdvėse – naujajame, balandį duris atvėrusiame universaliame sporto komplekse, Jūratės ir Kastyčio skvere, J. Basanavičiaus gatvėse, paplūdimyje ir kitose vietose kiekvienas norintis galės prisijungti prie bendraminčių būrio ir, likus valandai iki rungties užsiregistravęs, sudalyvauti pasirinktoje rungtyje. Rungčių numatoma ir tradicinių, ir labai netikėtų: sporto mėgėjai varžytis jau įprastose krepšinio, futbolo, dviračių vairavimo ir kitose, taip pat – linksmose rungtyse, tokiose kaip baliontinklio, greitojo badmintono ir kitose. „Tai bus patrauklios ir visiems prieinamos rungtys, nereikalaujančios jokio išankstinio pasirengimo. Ypač laukiame šeimų su vaikais“, – sakė asociacijos „Sportas visiems“ viceprezidentas Algimantas Jucevičius.
Festivalis šiais metais ypatingas tuo, jog gegužės 31 d., šeštadienį, minint Baltijos kelio 25 – erių metų sukaktį, bus organizuojamas 5 kilometrų gyvos šokio linijos pasirodymas. Visoje J. Basanavičiaus gatvėse vienu metu išsirikiuos per 3 tūkstančius linijinių šokių dalyvių. Šis pasirodymas bus fiksuojamas pasaulio Gineso rekordui, šį renginį tiesiogiai transliuos Delfi/sporto TV.
Visai šaliai svarbi Baltijos kelio 25-mečio sukaktis bus paminėta ir Baltijos kelio laisvės deglu bei rekordinio dydžio trispalve, kuri bus perduodama iš rankų į rankas J. Basanavičiaus gatve.
Priimti gausų būrį aktyvaus poilsio mėgėjų Palanga yra visiškai pasirengusi – prieš pusantro mėnesio duris atvėrė universalus sporto kompleksas, šią vasarą sportininkų laukia ir atnaujintas sveikatingumo takas „Labrytys“, sutvarkyta miesto, paplūdimių infrastruktūra. Vietos verslininkai taip pat pasirengę vasarai bei pramogautojų gausai. „Puikiomis gamtinėmis sąlygomis pasižyminti Palanga yra labai tinkama rengti tokią masinę sporto šventę, tad nenuostabu, kad dvidešimt pirmasis festivalis „Sportas visiems“ (o iš viso jų Palangoje surengta 19) vėl visus pakvies į Palangą“, – sakė Palangos miesto meras Šarūnas Vaitkus.
Festivalis „Sportas visiems“ Palangoje šurmuliuos gegužės 30 d. – birželio 1 d.

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...