2011 Liepos 23

Kaune – „Boružės diena“

veidas.lt

BFL

Šeštadienį (liepos 23 d.) Kauno Rotušės aikštėje 12 val. vyks vaikams ir suaugusiems skirtas renginys „Boružės diena“.

Dalyviai sieks rekordo

Renginio dalyviai galės išmokti ir pasigaminti buveines-inkilus boružėms bei laukinėms bitėms ir taip padėti šiems nenumaldomai nykstantiems, bet labai naudingiems vabzdžiams. Bus siekiama unikalaus, smagaus ir nuoširdaus Lietuvos rekordo – daugiausia žmonių, gaminančių buveines-inkilus boružėms ir laukinėms bitėms. Tokio renginio Lietuvoje dar nebuvo!

Kauno Rotušės aikštėje taip pat vyks jaunųjų atlikėjų koncertas, veiks „Boružės foto salonas“, „Boružės galerija“, bus tapomi didelio formato paveikslai ir miniatiūros ant jūros akmenų.

Daugiau dėmesio skirkime vaikams

LR Seimo Narkomanijos ir alkoholizmo prevencijos komisijos pirmininkės Vincės Vaidevutės Margevičienės teigimu, tyrimai rodo, kad tėvai per dieną su savo vaikais praleidžia tik 7 min., daug vaikų jaučiasi nelaimingais ir lieka neišspręstos vaikų bei jaunimo vasaros poilsio, užimtumo problemos.

„Tikimės, kad atkreipdami dėmesį į tuos, kurie yra šalia mūsų, kurie yra maži, bet labai svarbūs ir kuriuos turime saugoti, globoti ir mylėti, paskatins mus visus būti atsakingesniais ir jautresniais aplinkiniams. Norime skatinti pilietinę mąstyseną, sveiką gyvenseną ir netipinį, kūrybinį užimtumą bei kartu smagiai praleisti laisvadienį”, – sako LR Seimo Narkomanijos ir alkoholizmo prevencijos komisijos pirmininkė.

Daugiau šia tema:
  • Nėra panašių straipsnių.
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...