2014 Kovo 26

Ką veikti „Akropolyje“ festivalio „Kino pavasaris“ metu?

veidas.lt


Per dvi festivalio „Kino pavasaris“ savaites „Forum Cinemas“ kino centre „Akropolyje“ žiūrovai išvys daugiau kaip trisdešimt filmų. „Pats populiariausias filmas “Akropolyje” – festivalio atidarymo filmas „Glorija”, į kurį žiūrovai išpirko visus iki vieno bilietus.
Tiems, kurie mėgsta pasijuokti, festivalio programos sudarytojai rekomenduoja puikias „Viasat“ komedijas. Jei dar neteko skaityti 2010-ųjų perkamiausios Švedijoje knygos „Šimtametis, kuris išlipo pro langą ir dingo“, lauks puiki proga pamatyti šios subtilaus humoro kupinos istorijos ekranizaciją. Aistringus ir beprotiškus vasaros nuotykius žada nuotaikinga prancūzų komedija „Blondinė, brunetė ir karinis paradas“.

Abejingų neabejotinai nepaliks kino genijų brolių Joelio ir Ethano Coenų muzikinė drama „Groja Liuvinas Deivisas“. Pagrindinį vaidmenį jame sukūrė „Oskarui“ ir „Auksiniam gaubliui“ nominuotas Oscaras Isaacas.  „Meistrų“ kategoriją „Akropolyje“ atstovauja ir daugiau puikių filmų: dviejų aktorių Romano Polanskio juostą „Venera kailiuose“, linksmą futuristinę satyrą apie egzistencijos prasmę „Zero teorema“, melancholišką komediją „Nebraska“, Pietų Korėjos režisieriaus Bing Joo-ho dramą apie išlikimą ir kovą tarp socialinių sluoksnių – „Sniego traukinys“ ir daugelį kitų.

Prekybos ir pramogų centras „Akropolis“ pasirūpino, kad „Kino pavasario“ metu nenuobodžiautų ir vaikai – visai šeimai siūloma širdžiai miela istorija apie žmogaus ir šuns draugystę „Gražuolė ir Sebastianas“. Du dokumentiniai filmai rekomenduojami visiems adrenalino mylėtojams – „Bėgimas su buliais Pamplonoje 3D“ ir „Snieglentininko istorija“.

Aktoriaus Matthew McConaughey gerbėjai kviečiami pažiūrėti festivalių favoritą „Dalaso klubas“. Jo herojui, sergančiam AIDS, lieka gyventi trisdešimt dienų, kai jis pradeda ieškoti nelegalaus būdo pasveikti. Veiksmo filmus mėgstantys žiūrovai neabejotinai rinksis australų detektyvą „Paslapčių kelias“.

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...