2012 Rugpjūčio 07

„TEDxVilnius“ konferencija bus didžiausia per trejus metus

veidas.lt

Šią savaitę TEDxVilnius komanda paskelbė pirmąsias kasmetinės konferencijos naujienas. Trečioji idėjų konferencija vyks spalio 6 d., šeštadienį, Ūkio banko teatro arenoje. Tai bus didžiausias Lietuvoje iki šiol vykęs renginys po globalaus judėjimo TEDx vėliava.

Šių metų pirmos naujovės – daugiau vietų žiūrovams ir jų atranka internetu. Po praėjusių metų konferencijos, kai bilietus į renginį susidomėjusieji išgraibstė per kelias valandas, pasižadėjome sau, kad paaugsime, parūpinsime erdvesnę vietą ir pakviesime daugiau dalyvių, – sakė konferencijos organizatoriai. – Visgi TEDx renginiuose, vykstančiuose visame pasaulyje, labai svarbu ir jaukumas bei bendravimas, naujos pažintys, dalinimasis idėjomis – tokios atmosferos nesukurtume masiniame, tūkstantiniame renginyje. Bet kuriuo atveju nuo 2010 m. Vilniuje rengiama konferencija šiais metais bus didžiausia dalyvių skaičiumi.

Vadovaudamiesi pagrindiniais TED principais ir TEDx praktikomis kitose pasaulio šalyse, konferencijos rengėjai šiais metais vykdys konferencijos žiūrovų registraciją ir atranką. Vis norime pabrėžti, kad TEDx renginiuose dalyviai yra tokie pat svarbūs kaip ir pranešėjai, todėl nusprendėme pasekti daugelio kitų TEDx pavyzdžiu ir į konfereciją pakviesti motyvuotus, ir veiklius skirtingų sričių atstovus bei lyderius, – apie naujovę pasakojo TEDxVilnius komanda. Registracijos formą internetinėje svetainėje www.tedxvilnius.lt galima rasti jau dabar, ji ten bus iki rugsėjo antros savaitės.

Trečius metus savanoriškai konferenciją organizuojanti komanda trumpai užsimena ir apie šių metų konferencijos turinį. Pagrindiniai kriterijai, kaip renkame šių metų pranešėjus – tai veiklumas ir rezultatai. Ant scenos kviesime tuos, kurie greičiausiai įkvėps ne filosofuoti, o imti ir padaryti. Nes ir patys pranešėjai bus tie, kurie jau nuveikė, pasiekė, sukūrė, – apie vykstančius darbus pasakojo TEDxVilnius savanoriai. Nors pavardžių dar neišduoda, konferencijos organizatoriai žada nemažą dalį svečių iš užsienio, kurie dalinsis pasiekimais įvairiose srityse, kaip antai: technologijos, kosmoso tyrinėjimai, robotika, švietimas, menas ir kita.

TEDxVilnius“ naujienas galite sekti socialiniuose tinkluose:

Facebook: http://www.facebook.com/TEDxVilnius

Twitter: http://www.twitter.com/tedxvilnius

LinkedIn: http://linkd.in/rsF24Q

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...