2013 Rugpjūčio 12

„Surf Camp“ banglentininkų stovykloje MINI apdovanos geriausius naujokus

veidas.lt


Šį savaitgalį Lietuvos pajūryje, Monciškėse, vyksiančioje „Surf Camp 2013“ banglentininkų stovykloje azarto ir energijos išties netrūks – čia susirinkę banglenčių sporto mėgėjai degs noru įrodyti, kad norint užsiimti banglenčių sportu visiškai nebūtina lėkti į Australiją ar Havajus.

Būti aktyviais, nebijoti iššūkių ir išbandyti banglenčių sportą lietuvius ragins ir MINI automobiliai – šio prekės ženklo atstovai prizais apdovanos geriausius stovyklos naujokus.

„Vasara – pats tinkamiausias laikas ieškoti aktyvių pramogų, o smagus ir azartiškas banglenčių sportas – puikus pasirinkimas, ir jį išbandę tikrai nesigaili. Pastebėjome, kad ir MINI automobilius labai mėgsta būtent sportiški, azartiški, daug gyvenime siekiantys žmonės, todėl toks bendradarbiavimas su „Surf Camp“ stovykla naudingas ir mums, ir stovyklos dalyviams“, – sako vieno iš renginio rėmėjų, MINI prekės ženklo atstovė Rasa Beiniūtė.

Stovykla prasidės rugpjūčio 15 d., ketvirtadienį, ir tęsis iki sekmadienio. Be banglenčių sporto „Surf Camp“ dalyvių laukia ir daug kitų pramogų – gyvos muzikos vakarėliai ant smėlio, filmų apie banglenčių sportą peržiūros po atviru dangumi, įvairūs žaidimai. Tačiau, žinoma, pagrindiniu stovyklos akcentu išliks pats banglenčių sportas. Organizatoriai tikisi, kad pirmą kartą ant banglenčių stosis apie 150 stovyklos dalyvių.

„Norime, kad lietuviai nebijotų išbandyti naujovių, siektų patirti tai, kas dar nežinoma, daugiau sportuotų, o ne sėdėtų prie televizoriaus, todėl ir nusprendėme įsteigti prizus būtent geriausiems „Surf Camp“ stovyklos naujokams“, – sako R. Beiniūtė.

Stovyklos organizatorius ir pradininkas Girmantas Neniškis sako, kad stovykloje iš viso tikimasi sulaukti maždaug 500 banglenčių sporto mėgėjų. Jis pabrėžia, jog stereotipas, kad Baltijos jūra netinkama plaukioti banglentėmis, yra klaidingas – dar nemokančiam plaukti banglentėmis Baltijos jūra kaip tik yra pati tinkamiausia.

„Lietuvoje daug kas įsivaizduoja, kad banglentininkams reikia 3-4 metrų bangų, tačiau iš tikrųjų pradedantiesiems užtenka vos 20 cm bangelės. Todėl norintiems pradėti užsiimti banglenčių sportu Lietuvoje sąlygos yra idealios“, – sako G. Neniškis.

„Surf Camp“ stovykla pirmą kartą buvo suorganizuota prieš šešerius metus. G. Neniškio teigimu, nuo to laiko Lietuvoje banglenčių sporto entuziastų skaičius ženkliai išaugo.

„Pirmąją „Surf Camp“ stovyklą mes, keli entuziastai, surengėme būtent norėdami įrodyti lietuviams, kad ir Lietuvoje galima plaukioti banglentėmis. Renginys pavyko puikiai, ir „Surf Camp“ tapo gražia tradicija. Dabar mūsų tikslas – populiarinti banglenčių sportą Lietuvoje“, – pažymi G. Neniškis.

Daugiau šia tema:
  • Nėra panašių straipsnių.
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...