2014 Balandžio 24

„Nike“ plečiasi Lietuvoje, stipriausioje iš kaimynių

veidas.lt


Lietuvoje atidaroma vienos pirmaujančios pasaulyje sporto ir laisvalaikio prekių gamintojos „Nike“ firminė parduotuvė. Vilniuje tai bus vienintelė naujos koncepcijos ir didžiausia šio prekės ženklo parduotuvė visose Baltijos šalyse.

Pasak bendrovės „Jalajalg“ oficialaus „Nike“ distributoriaus Batijos šalyse vykdomojo vadovo Rainer‘io Tops‘o, parduotuvę nuspręsta atidaryti Lietuvoje ne atsitiktinai – kompanijos atstovai šalį mato kaip perspektyviausią iš trijų kaimyninių šalių.

„Baltijos šalyse sporto ir laisvalaikio prekių rinka pasiskirsto beveik vienodai. Tačiau 2013 m. visose trijose šalyse „Nike“ pardavimai bendrai augo 15 proc., tuo tarpu Lietuvoje – net 30 proc., – sako prekės ženklo „Nike“ vykdomasis vadovas Baltijos šalims Rainer‘is Tops‘as, – Lietuvą matome kaip perspektyviausią rinką ir dėl didžiausio pirkėjų skaičiaus. Naujos koncepcijos „Nike“ parduotuvė atidaroma Vilniuje, o Lietuvos sostinė, pasak kompanijos atstovo, Baltijos šalyse garsėja dideliu ir nuolat augančiu sportuojančių žmonių skaičiumi.

Lietuvoje didžiausią dalį parduodamų „Nike” produktų užima prekės iš laisvalaikio ir treniruočių kategorijos. Jau kelerius metus pastebimas bėgimo kategorijos augimas: per 2013 m. bėgimo prekių pardavimai padidėjo maždaug 30 proc. Lietuvoje iš visų Baltijos šalių yra stipriausia ir krepšinio kategorija: „Ne veltui sakoma, kad Lietuva – krepšinio šalis,” – pastebi R. Tops‘as.

Naujoji parduotuvė išsiskiria savo interjero koncepcija, kuri nėra pritaikyta nei vienoje kitoje „Nike” parduotuvėje Baltijos šalyse. „Interjeras primena senovinius sporto klubus Amerikoje: daug erdvės, medžio elementų, mažų, bendrą emociją stiprinančių detalių – nuotraukų, sporto inventoriaus, motyvuojančių šūkių. Viskas kurta taip, kad mūsų lankytojas pajustų sporto svarbą, būtų įkvėptas judėti, skirti dėmesio sau“, – sako R. Tops‘as.

R. Tops‘o teigimu, naujoje parduotuvėje lietuviai galės įsigyti išskirtinius technologiškai pažangiausius „Nike”  bėgimo, treniruočių ir laisvalaikio kategorijų produktus, parduotuvės asortimentas beveik nesiskirs nuo Londono, Paryžiaus ar kitų didžiausių pasaulio miestų „Nike“ prekybos vietų. Balandžio 24 d. naujoji didžiausia pabaltyje 250 kv. m. „Nike“ parduotuvė bus atidaryta prekybos ir pramogų centre „Akropolis“, Vilniuje.

„Nike, Inc“ yra pirmaujanti pasaulyje įvairių sporto šakų avalynės, drabužių, inventoriaus ir aksesuarų gamintoja, prekiautoja bei platintoja.

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...