2012 Spalio 16

„Monster X Tour“ šou žiūrovai auto-monstrus galės apžiūrės iš labai arti

veidas.lt


Galingiausiu metų renginiu tituluojamo „Monster X Tour“ šou žiūrovų laukia ne tik įspūdingas reginys, bet ir unikali galimybė iš arti apžiūrėti technikos stebuklais vadinamus automobilius-monstrus. Jau spalio 23 d. „Žalgirio“ arenoje Kaune vykviančio renginio metu bus surengtas specialus „Pit Party“.

Dideliam žiūrovų džiaugsmui, jie galės iš arti apžiūrėti daugiau nei aštuonias tonas sveriančius automobilius, nusifotografuoti jų fone ir pabendrauti su bolidus pilotuojančiais lenktynininkais. „Monster X Tour“ šou, kuriame varžysis daugiau nei aštuonias tonas sveriantys ir trijų metų aukštį siekiantys monstrai, pretenduoja tapti pačiu įspūdingiausiu šių metų reginiu visai šeimai.
Aštuntojo dešimtmečio pradžioje atsiradęs automobilių-monstrų sportas sužavėjo daugelį. Vyrai, užuot ėję į sekmadienines pamaldas, traukdavo į „ringą“ stebėti automobilių kovų. Netrukus buvo įkurta „monstrų“ asociacija ir pradėti organizuoti turnyrai. Išaugęs susidomėjimas paskatino pasirodymus rengti įvairiose šalyse, bet nemenka transportavimo kaina dažnai to daryti neleidžia.
Sunkieji monstrai, traiškantys kitas transporto priemones, sveria apie 8 tonas. Vienos tokio automobilio padangos svoris viršija daugiau nei 350 kg. Nepaisant didelio svorio, monstrai turi būti greiti. Šou programos metu vyksta lenktynės kliūčių ruože, kuriame šie sunkiasvoriai automobiliai lengvai pasiekia 110 km/h greitį, nors įsibėgėjimui skirta atkarpa yra vos 100 metrų ilgio. Tokius stulbinančius rezultatus pasiekti padeda 9 litrų talpos variklis, kainuojantis apie 100 tūkst. litų. Be variklio tokio automobilio vertė siekia 300 tūkst. litų. Automobiliuose yra įmontuota hidraulinė sistema bei amortizatoriai, kurie leidžia jiems pašokti į orą daugiau nei pusę metro.
„Monster X Tour“ šou metu tarp sunkiasvorių automobilių verda arši ir negailestinga kova. „Monstrai“ šokinėja per lengvuosius automobilius ir traiško juos galingais savo ratais. Dažnai atlikekant specialius triukus pasitaiko, kad skriedami oru sunkiasvoriai automobiliai apsiverčia ant stogo, jiems nukrenta sunkieji ratai ar iš variklio virsta dūmai, tačiau visos avarijos baigiasi laimingai. Šie automobiliai yra maksimaliai apsaugoti nuo smūgių ir nelaimingų atsitikimų, o vairuotojai vilki ugniai atsparius drabužius. Šou rengėjai rūpinasi ir žiūrovų saugumu. Tam įrengiamos specialios tvoros, saugančios žiūrovus. Šis renginys – puiki pramoga visai šeimai.
Galingiausią metų renginį „Monster X Tour“ šou organizuoja organizuoja didžiausia Vidurio ir Rytų Europoje koncertinė agentūra „Makroconcert“.

Daugiau šia tema:
  • Nėra panašių straipsnių.
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...