2012 Kovo 22

„Kino pavasaris“ dovanoja lietuviško kino seansus internete

veidas.lt


Jau ketvirtus metus festivalis „Kino pavasaris“ kviečia į internetinius kino seansus. Kino mylėtojai dar gali pamatyti nemokamai trumpametražių lietuvių filmų bei Lietuvos centrinio valstybės archyvo pristatomus Vilniaus istorinius fragmentus.

Jau ketvirtus metus festivalis „Kino pavasaris“ kviečia į internetinius kino seansus. Kino mylėtojai dar gali pamatyti nemokamai trumpametražių lietuvių filmų bei Lietuvos centrinio valstybės archyvo pristatomus Vilniaus istorinius fragmentus.

„Dovanodami internetinius seansus, siekiame, kad „Kino pavasaris“ aplankytų ne tik didžiųjų šalies miestų, kuriuose yra kino teatrai, žiūrovus. Norime, kad ir negalintys atvykti į festivalį pajaustų pavasarį kine,” – apie internetinius seansus pasakoja festivalio „Kino pavasaris“ vykdantysis direktorius Algirdas Ramaška.

Lietuviškus filmus bus galima žiūrėti apsilankius internetinės televizijos svetainėje www.nubo.tv. Internetiniai seansai dar vyks dvi dienas, iki kovo 24 dienos, du kartus per dieną – prisijungus prie sveainės 12 ir 19 valandomis.

Šiomis dienomis dar bus galima išvysti šiuos lietuviškus filmus:

„Ryba“ (rež. Vytautas Dambrauskas)
Nusikalstamos grupuotės vežama narkotikų siunta buvo pagrobta kitų banditų. Grupuotės bosas kaip tik tą vakarą dalyvauja kassavaitiniame domino žaidime su kitų dviejų grupuočių vadais. Jiems trims susėdus prie stalo, prasideda įtemptas psichologinis žaidimas – kuris iš trijų galėjo prisidėti prie pagrobimo?

„Sudie, žiaurus pasauli“ (rež. Andrius Paškevičius)
Siaučiant vadinamojo kiaulių gripo pandemijai, vaikinas nusprendžia, kad mirs ir pradeda ruoštis savo laidotuvėms. Tačiau „visam gyvenimui prabėgant pro akis“, jis prisimena, jog paauglystėje išgyveno daug didesnę „katastrofą“…

„O kas?“ (rež. Saulė Norkutė)
Keturioms merginoms keliaujant automobiliu ima dėtis keisti dalykai – netikėtai prabudusi gamta įvairiais būdais siekia jas pasiglemžti. Merginos priešinasi, tačiau ilgainiui suvokia, jog vienintelė išeitis – pasiduoti jai ir tęsti kelionę kitaip. Šis trumpametražis poetinis filmas su animuotais intarpais yra laisva audiovizualinės poezijos grupės „Avaspo“ ir Gabrielės Labanauskaitės kūrinio „O kas?“ interpretacija.

„Sublimuojanti metamorfozė“ (rež. Arūnas Eimulis)
Kūrimas be siaubo, džiunglės be įkandimų, naktys be košmarų. Ne, menininko įsitikinimų neprivers atsižadėti net mirtis, neatsisakys jis ir įsitikinimo, kad tik jis vienas valdo substanciją, pajėgią sutramdyti siaubą ir pakeisti tautos likimą. Filmas vaizduoja trijų modernių menininkų meilės istoriją.

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...