2012 Gruodžio 13

„Kauno Grūdai“ socialiai atsakingai sveikina su šventėmis

veidas.lt


Bendrovė „Kauno Grūdai“ šiais metais dalyvauja socialiniame projekte „Kalėdinės vaikų svajonės“ ir savo partnerius bei klientus sveikina vaikų namų globotinių rankų darbo atvirukais. Už atvirukus įmonė skyrė piniginę paramą, kuri pagal projektą bus panaudota vaikų svajonių išpildymui. „Kauno Grūdai“ tapo daugiausiai paramos šiam projektui skyrusia bendrove.
„Nesame abejingi socialiniams projektams, kuriais galime prisidėti prie vaikų gerovės ir ugdymo. Įmonė turėjo galimybę, siųsdama šventinius sveikinimus, suteikti finansinę paramą vaikams, todėl šia proga ir pasinaudojome. Svarbu jausti atsakomybę ne tik prieš savo klientus ir partnerius – socialinė atsakomybė taip pat yra neatsiejama „Kauno Grūdų“ veiklos dalis“, – sakė AB „Kauno Grūdai“ generalinis direktorius Tautvydas Barštys.
Bendradarbiaujant su projekto „Kalėdinės vaikų svajonės“ organizatoriais VšĮ „Saugi pradžia“, kartu siekiama parodyti, kad socialinės paramos priemonių įvairovei ir originalumui nėra ribų. Projekto metu vaikai patys kūrė originalius rankų darbo atvirukus, ant jų užrašydami savo svajones, kurių įgyvendinimui taupo pinigėlius. Užsisakiusių atvirukus įmonių, tarp kurių „Kauno Grūdai“, skirtos paramos pinigai pervedami vaikams tiesiai į banko sąskaitas. Projekto organizatorių teigimu, tokia paramos koncepcija ne tik padeda vaikų namų globotiniams pajusti šv. Kalėdų džiaugsmą, bet ir prisideda prie vaikų sąmoningumo ugdymo, kad svajonių išpildymas reikalauja tam tikrų pastangų.
Pasak T. Barščio, vaikų namų auklėtiniai iš visos Lietuvos bendrovei padarė net 4 400 kalėdinių atvirukų. AB „Kauno Grūdai“ šiam projektui skyrė per 34 tūkst. litų. „Jau sulaukta sveikinimus gavusių partnerių bei klientų reakcijos ir atsiliepimų. Kai kurie iš jų savo iniciatyva nutarė prisidėti prie vaikų svajonių, užrašytų ant atvirukų, išpildymo. Todėl matome, kad ši akcija pasiteisino“, – teigė bendrovės vadovas.
Viso per 2012 m. bendrovė skyrė daugiau nei 500 tūkst. litų paramos jautrioms socialinėms visuomenės grupėms, mokslui, kultūrai, sportui. AB „Kauno Grūdai“ 2012 m. įteiktas socialiai atsakingo verslo apdovanojimas už atsakingą požiūrį į savo vykdomą veiklą bei produkciją ir už investicijas į darbuotojų socialinę gerovę.

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...