2012 Gruodžio 12

„Kalėdinės nuotaikos krautuvėlė“ siūlo gerą darbą išmainyti į dovaną

veidas.lt

Dovanėlė mainais į pažadą padėti tėvams sutvarkyti stalą po kalėdinių pietų, parvežti draugą iš vakarėlio, nukasti sniegą kieme ar kolegoms iškepti pyragą – tokią pramogą lankytojams siūlo pirmoji ir vienintelė Lietuvoje trumpam prieš šventes atsidariusi „Kalėdinės nuotaikos krautuvėlė“.

 

Vilniaus prekybos ir pramogų centre „Akropolis“ iki savaitės pabaigos veiksiančioje krautuvėlėje priimamos tik dvi valiutos – šypsena ir pažadas padaryti gerą darbą draugams ar artimiesiems. Kiekvienas apsilankęs „Kalėdinės nuotaikos krautuvėlėje“ išsirenka dovaną sau, o mainais į ją pasižada padaryti tai, kas užrašyta ant dovanos įpakavimo.

 

Nuotrauką su pažadu specialios programėlės pagalba čia pat galima įsikelti į savo arba prekybos ir pramogų centro „Akropolis“ „Facebook“ paskyrą.

 

„Geri darbai, kuriuos kviečiame lankytojus išmainyti į dovanėles yra paprasti, kasdieniai, tačiau beskubėdami juos neretai pamirštame. „Kalėdinės nuotaikos krautuvėlėje“ galima, pavyzdžiui, pasižadėti pavaišinti draugą kava ar visą mėnesį nekritikuoti antrosios pusės vairavimo įpročių “, – apie dovanas dalijančią krautuvėlę pasakoja Vilniaus „Akropolio“ valdytojas Česlovas Urbonavičius.

Daugiau šia tema:
  • Nėra panašių straipsnių.
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...