2013 Rugsėjo 07

„Danske Bank Vilniaus maratoną“ drebins 18 muzikos atlikėjų pasirodymai

veidas.lt

„Danske Bank Vilniaus maratono“ dalyviai ir žiūrovai šiais metais galės mėgautis ne tik bėgimo varžybomis, bet ir apsilankyti 10-tyje aplink maratono trasą išsidėsčiusių muzikinių stotelių. Čia gros 12 didžėjų, 4 muzikos grupės bei Sauliaus Auglio-Stanevičiaus vadovaujama perkusininkų grupė „Marimba“ renginį vainikuos „X Faktoriaus“ nugalėtojos Giedrės Vokietytės ir „Oranžinio“ choro pasirodymas Katedros aikštėje.

„Pasitikdami jau dešimtą miesto maratoną stengiamės kartu kurti gyvą ir sportišką Vilnių. „Danske Bank Vilniaus maratonas“ – šiandien ne tik maratonas, bet ir gausybė renginių, gyvos muzikos koncertų, įtraukiančių net ir tuos žmones, kurie bėgimu anksčiau nesidomėjo. Tikiuosi, jog ši graži miesto šventės tradicija bus išsaugota ir kitų metų maratonuose“, – sakė „Danske Bank“ generalinis direktorius Gintautas Galvanauskas.

Maratono metu bus atliekama įvairių stilių muzika nuo „hip hop“ iki „jazz rock“. Pati didžiausia muzikinė stotelė įsikurs prie Žaliojo tilto – čia pasirodys net 7 skirtingi didžėjai.

„Jau seniai norėjome, kad maratonas išaugtų į šventę visam miestui. Todėl šiemet pirmą kartą organizuojamas ir muzikos maratonas, kurio metu pasirodys net 18 įvairių muzikos stilių atlikėjai. Kviečiame visus vilniečius ir miesto svečius prisijungti“, – sakė D. Mikulis, Všį „Tarptautinis maratonas“ direktorius.

Aplink trasą išsidėsčiusiose muzikos stotelėse pasirodys DJ Mamania, DJ Swix, DJ Justinez, DJ MeCool, DJ „Meškos paslauga“, Rubin, Suffused, Arnas Jack, Recin, Destructive, Sunny G ir Janier. Taip pat grupės „Prerijų mustangai“, „Shamanna Bug“, „4 Of A Kid“, „Wolde Egziabher“, perkusininkai „Marimba“ ir Giedrė Vokietytė su „Oranžiniu“ choru.

Muzikinės stotelės bus įsikūrusios Rotušės aikštėje, prie Lietuvos Respublikos Seimo, Vingio parke, Radvilų rūmų Vilniaus gatvėje, netoli Šv. Onos bažnyčios, ant Subačiaus kalno, prie Žaliojo, Baltojo ir Žvėryno tiltų. Muzika skambės Užupio ir Paupio gatvių sankirtoje bei Lukiškių aikštėje.

Daugiau apie maratono dieną vyksiančius renginius galima rasit „Danske Bank Vilniaus maratono“ gide: http://www.vilniausmaratonas.lt/file/dbvm_leidinys.pdf.

Jubiliejinis „Danske Bank Vilniaus maratonas“ vyks rugsėjo 15 d., sekmadienį. Jėgas bus galima išbandyti įvairiuose nuotoliuose ir rungtyse: pilnoje maratono distancijoje (42 km 195 m), pusės maratono (21 km), „Nestlé“ ketvirčio maratono (10 km 549 m), komandinėje „Lietuvos pašto estafetėje“ 4×10,5 km ar „Rimi šeimos“ 4,2 km bėgime. Daugiau informacijos galima rasti adresu www.vilniausmaratonas.lt.

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...