2014 Kovo 28

„Da Vinčio demonai“ leis prisiliesti prie renesanso genijaus kūrybos

veidas.lt

Kovo 28 d., 20 val. per FOX kanalą pradedamas rodyti intelektualaus, istorinės fantastikos serialo „Da Vinčio demonai“ (angl. Da Vinci’s Demons) antrasis sezonas. Leodardas Da Vinčis – vienas unikaliausių ir labiausiai mitais bei paslaptimis apipintų menininkų, todėl serialas, paremtas jo gyvenimo biografija, greitai sulaukė didelio susidomėjimo ir pasaulio pripažinimo.
Leonardas da Vinčis buvo ne tik didis menininkas, bet ir genialus mokslininkas, inžinierius. Savo neeilinį intelektą demonstravo tuo, kad kai kuriose srityse šimtmečiais pralenkdavo tuometinį žinių lygį. Daug pasaulio mokslininkų atidžiai studijavo šio fenomenalaus žmogaus biografiją bei veiklą, tačiau ir entuziastingiausias tų tyrėjų Kenetas Klarkas pripažino, jog „Leonardo da Vinčio gyvenimas – tai didelis, dar neišspręstas galvosūkis; apie jį dar reikia daug sužinoti. O tam reikalinga nepaprasta erudicija“.

Nenuostabu, kad pernai metais pasirodęs istorinės fantastikos serialas „Da Vinčio demonai” spėjo greitai išpopuliarėti visame pasaulyje. 2013 m. buvo pristatytas pirmas šio serialo sezonas, o antrojo sezono serijas žiūrovai galės išvysti jau rytoj.

Pirmąjame sezone atskleidžiama dar niekam nepasakota Leonardo Da Vinči istorija, kaip 25-metis menininkas tapo Renesanso Florencijos genijumi. Meilužis, svajotojas ir idealistas kovoja už gyvenimą pagal savo paties taisykles. Antrasis sezonas – kur kas tamsesnis. Da Vinčis pradeda didvyrišką gyvenimo kelionę, kuri priverčia iš naujo įvertinti viską, ką žinojo apie savo pasaulį ir jo istoriją.

Premjera per FOX kanalą kovo 28 d., 20 val. Lietuvos laiku.

Daugiau šia tema:
  • Nėra panašių straipsnių.
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...