- Veidas.lt - http://www.veidas.lt -

Grožį ir harmoniją kuria jau dešimtmetį

Autorius: veidas.lt | 2014 06 14 @ 09:48 | Sveikata | 1 Comment

Atostogų metu sumažintos šlaunų apimtys, kelionė prie jūros su pagaliau atviru bikini po krūtų formos korekcijos ir galiausiai „sutvarkytas“ pilvukas po gimdymų. Tai – trys pagrindinės moterų svajonės, kurias jau visą dešimtmetį įgyvendina Estetinės chirurgijos centro specialistai.

Praeitą savaitę „Monte Pacis“ svetingumo komplekse surengtame vakare „Gyvenimas yra gražus“ buvo minimas Estetinės chirurgijos centro dešimtmetis. Į šventę buvo pakviesti visi prisidėję prie klinikos kūrimo ir augimo.

Sveikindamas susirinkusius, plastinės chirurgijos gydytojas ir klinikos vadovas Martynas Norkus prisipažino, kad pradžia buvo kukli, bet per dešimtį metų veikla įgijo pagreitį. Dabar kartu su kolege plastikos chirurge Kristina Vaišvilaite ir didesne nei dvidešimties puikių savo srities specialistų komanda pateisina net ir įnoringiausių pacientų lūkesčius.

„Pacientai – mūsų darbo variklis. Tik jie visą dešimtį metų skatino žengti iš savo komforto zonos – plėsti žinias, formuoti naujus įgūdžius, eiti į operacinę ir pasiekti puikius rezultatus.

Didėjo ne tik plastinių operacijų skaičius, skaičiuojama, kad jis išaugo trigubai, bet taip pat ir pacientų poreikiai – vis labiau susipažinę su šia sritimi, puikiai žinantys, ko nori.
Išsiplėtė ir paslaugų spektras. Pavyzdžiui, apie riebalų persodinimą prieš keletą metų nebuvo jokių minčių, o dabar šis būdas naudojamas krūtų, sėdmenų korekcijai, veido atjauninimui“, – dalijosi mintimis plastikos chirurgas.

Patyręs gydytojas, nepataisomas perfekcionistas, estetas ir grožio kūrėjas prisipažino, kad be šaunios komandos šis dešimtmetis būtų buvęs kitoks. Todėl jis pasirūpino, kad padėkos vakaras ilgamečiams klinikos darbuotojams, partneriams, buvusiems kolegoms būtų išskirtinis.

Didingas Pažaislio vienuolynas, iškilminga freskomis ir autentiškais paveikslais puošta pokylių salė, tituluoto šefo Dariaus Dabrovolsko gurmaniškos vaišės, „DixXband“ muzikos garsai – visa tai tobulai įprasmino klinikos veiklą: grožio ir harmonijos kūrimą.

„Kurkime grožį, puoselėkime jį, tegu Jūsų visų širdys dega grožiu kaip šis ugnies šokis“, – tokiu palinkėjimu buvo vainikuotas vakaras.

Šių žodžių paskatintas plastikos chirurgas M. Norkus prisiminė kaip pacientams ne kartą yra kartojęs: „ne plastinė operacija daro Jus gražius, Jūs patys atsiskleidžiate ir pradedate švytėti, o mes tik kartais padedame“.

Daugiau šia tema:

Straipsnis publikuotas: http://www.veidas.lt

Straipsnio adresas: http://www.veidas.lt/grozi-ir-harmonija-kuria-jau-desimtmeti

© 2002-2009 UAB "Veido periodikos leidykla". Visos teisės saugomos.