- Veidas.lt - http://www.veidas.lt -

Ragino patirtį ir žinias skirti Lietuvai

Autorius: veidas.lt | 2011 05 09 @ 08:30 | Lietuva | No Comments

BFL

Lietuvos užsienio reikalų ministras Audronius Ažubalis sekmadienį sveikindamas Jungtinės Karalystės lietuvių jaunimo sąjungą paragino Britanijos lietuvius savo patirtį ir žinias skirti Lietuvai.

Sveikinime sąjungos suvažiavimo dalyviams ministras pabrėžė, kad tai yra viena dinamiškiausių ir sparčiausiai augančių lietuviškų organizacijų pasaulyje, padedanti Jungtinėje Karalystėje gyvenančiam lietuvių jaunimui neatitrūkti nuo savo Tėvynės, pranešė Užsienio reikalų ministerija.

Pasak ministro, penkerių metų veiklos metines mininti JKLJS skatina jaunuolius dalyvauti bendroje lietuviškoje veikloje ir įsitraukti į ateities Lietuvos kūrimą. Organizacijai jis palinkėjo susitelkti ir prisidėti prie Lietuvos kūrimo.

“Kviečiu neprarasti tarpusavio pasitikėjimo, solidarumo ir savikritiškumo. Branginkite ir puoselėkite vertybes, vienijančias jūsų organizaciją ir pasaulio lietuvių šeimą, savo patirtį ir žinias skirkite Lietuvai, nes jai to labai reikia”, – rašoma ministro sveikinime.

Metinis JKLJS suvažiavimas vyko gegužės 7-8 dienomis lietuvių sodyboje “Headley Park” Hempšyro grafystėje.

Jungtinės Karalystės lietuvių jaunimo sąjungos tikslai yra vienyti šioje valstybėje gyvenančius jaunus lietuvius, puoselėti tautinį tapatumą, kalbą ir kultūrą, plėtoti visuomeninę lietuvių jaunimo veiklą. Organizacijos veikloje dalyvauja apie 3 tūkst. Jungtinėje Karalystėje studijuojančių ir dirbančių jaunuolių. Sąjunga yra įkūrusi 11 skyrių įvairiuose Jungtinės Karalystės miestuose.

Daugiau šia tema:

Straipsnis publikuotas: http://www.veidas.lt

Straipsnio adresas: http://www.veidas.lt/ragino-patirti-ir-zinias-skirti-lietuvai

© 2002-2009 UAB "Veido periodikos leidykla". Visos teisės saugomos.