- Veidas.lt - http://www.veidas.lt -

Daugybė renginių, skirtų poezijos mėgėjams

Autorius: veidas.lt | 2013 05 22 @ 08:56 | Kultūra | No Comments


Prasidėjo ir iki birželio antrosios tęsis tarptautinis poezijos festivalis „Poezijos pavasaris“. Šiemet daugiau nei 50 šio festivalio renginių vyks net 27-iuose Lietuvos miestuose ir miesteliuose. Juose savo kūrybą skaitys Lietuvos ir užsienio poetai, taip pat dalyvaus aktoriai, dainininkai, muzikantai, dailininkai.
Nemažai renginių vyks atvirose erdvėse. Tarkim, šiandien poezijos ir publicistikos vakaras vyks prie Konstantino Balmonto paminklo Žvėryne, poryt – moksleivių „Poezijos pavasarėlis“ Lakštingalų krantinėje Palemone (Kaune), poezijos skaitymai „Kaip žydėjimas vyšnios“ Kiršuose, S.Nėries tėviškėje (Vilkaviškio r.), užporyt – poezijos šventė „Tylios mano dainos…“ literatūros muziejuje Naisiuose. Be to, keliolikoje šalies darželių, mokyklų, kolegijų, universitetų vyks poezijos pamokos.
Festivalio dienomis bus pagerbti ryškiausi praėjusių metų poetai, įteikti prizai už poezijos vertimus į lietuvių kalbą, už lietuvių poezijos vertimus į kitas kalbas, taip pat už svariausią debiutą.
Beje, festivalio išvakarėse buvo išleistas naujų eilėraščių, poezijos vertimų ir esė apie literatūrą almanachas “Poezijos pavasaris”.

Daugiau šia tema:

Straipsnis publikuotas: http://www.veidas.lt

Straipsnio adresas: http://www.veidas.lt/daugybe-renginiu-skirtu-poezijos-megejams

© 2002-2009 UAB "Veido periodikos leidykla". Visos teisės saugomos.