- Veidas.lt - http://www.veidas.lt -

A.Paleckis mini Sausio 13-ąją kviesdamas grąžinti Lietuvą į SSRS

Autorius: veidas.lt | 2012 01 12 @ 09:35 | Aktualūs komentarai | 1 Comment

Didesnio besmegenizmo, kokį propaguoja prosovietinis veikėjas Algirdas Paleckis vargu ar galima sugalvoti. Sausio 13-ąją jis nutarė paminėti mitingu prie TS-LKD partijos būstinės, kuri jo manymu atsakinga už Nepriklausomos Lietuvos atkūrimą. O tai nedovanotina nuodėmė.

A.Paleckis – Lietuvos išdavikas
Draugas Paleckis, kurį remia nedraugiškos Lietuvai jėgos, yra pagarsėjęs Lietuvą žeminančiais pasisakymais. Be to, kad įžeidė Sausio 13-osios aukų atminimą ir dėl to jam iškelta byla, jis pasiruošęs pažeminti ir apjuodinti bet ką, turbūt net ir savo tėvą, kuris raudonuodamas iš gėdos turėjo išsižadėti savo sūnaus.
Draugas Paleckis 2010 m. lapkričio 27 d. savo organizuotoje konferencijoje „Lietuva be nacizmo“ taip atsiliepė apie pokario partizanus: „…koloborantai nacistų, kurie susitepė iki alkūnių savo savo rankas krauju ir kurie kurie neturėjo kur dingt, todėl jie turėjo eiti į miškus…“.
O apie rodomą pagarbą partizanams A. Paleckis irgi turi savo nuomonę: „…tai štai kai matai, kad tokiem žmonėm statomi paminklai, kad jiem statomi filmai, tiem žmonėm, kurie pokaryje žudė ištisas šeimas, nuo nuo kūdikio iki senelio, tai tikrai kyla noras tam periodui pasipriešinti, be to, kai tu matai, kad kyla istorijos falsifikacija, kad supainiojamos aukos su budeliais, kad svastika reabilituojama, tai beabejo, kad tu supranti, kad toks komitetas turi turi būti sukurtas…“.
Draugas Paleckis, sėbrų vadinamas “bičiuliu Algirdu” arba “Rubliu”, nostalgiškai prisimena sovietmetį, 2010 m. lapkričio 27 d. jis BNS paaiškino, kodėl reikėjo okupuoti Lietuvą 1940 m.: „įstojimas į Tarybų Sąjungą ypatingai apsunkintomis aplinkybėmis, kai faktiškai nebuvo kitų alternatyvų – arba su nacistine Vokietija, arba su stalinistine Tarybų sąjunga“.
TS-LKD gali didžiuotis, kad A. Paleckis mitinguoja prie partijos būstinės
Matydami draugo Paleckio pyktį ir liguistą alergiją patriotizmui bei Tėvynės meilei yra didelė garbė, kad jis rengia mitingą prie TS-LKD būstinės Vilniuje.
Šioje vietoje tik norisi atsiprašyti visų Lietuvos patriotų, kurie myli Tėvynę būdami šalyje ar užsienyje, kad 1990 m. atkurta ir 1991 m. Sausio 13-ąją apginta Laisvė suteikė galimybę moraliai žlugusiems asmenims tyčiotis.
Tegul meilė Lietuvos dega mūsų širdyse.

Daugiau šia tema:

Straipsnis publikuotas: http://www.veidas.lt

Straipsnio adresas: http://www.veidas.lt/a-paleckis-mini-sausio-13-aja-kviesdamas-grazinti-lietuva-i-ssrs

© 2002-2009 UAB "Veido periodikos leidykla". Visos teisės saugomos.