- Veidas.lt - http://www.veidas.lt -

V.Uspaskichas atmeta premjero abejones

Autorius: veidas.lt | 2011 02 22 @ 20:14 | Lietuva | No Comments

Darbo partijos lyderis europarlamentaras Vilniaus mieste kandidatuojantis Viktoras Uspaskichas atmeta premjero Andriaus Kubiliaus išsakytas abejones dėl neva nesumokėto dalies pajamų mokesčio už praėjusius metus.

Viktoras Uspaskichas BNS sakė, kad pernai sumokėjo tik 10 tūkst. gyventojų pajamų mokesčio, nes pajamas gavo iš akcijų, kurios buvo išlaikytos ilgiau nei įstatymu numatytas terminas, iki kurio jos būna apmokestinamos, pardavimo.

Be to, anot jo, tapęs europarlamentaru jis mokesčius moka Briuseliui.

“Uspaskichas padarė tokį sandorį kaip Kreivys tik aš nurodžiau akcijų visą vertę, aš tai neslepiu, deklaruoju <…> Kreivys už 100 tūkst. kartų mažesnę sumą savo motinai pardavė. Tai yra pinigų plovimas. Motina gali parduoti už 4 milijonus”, – sakė V.Uspaskichas.

Anot jo, premjerui prieš komentuojant reikėtų pasidomėti įstatymais, nes dalindamas tokius komentarus jis visiškai save diskredituoja.

Ministro pirmininko spaudos tarnybos antradienį išplatintame pranešime teigiama, kad V. Uspaskichas pernai yra gavęs 8,573 mln. litų pajamų, tačiau sumokėjęs vos 10 tūkst. litų gyventojų pajamų mokesčio ir tai esą “sukelia iš tikrųjų daug įdomių klaustukų”.

+370 5 2058524

Daugiau šia tema:

Straipsnis publikuotas: http://www.veidas.lt

Straipsnio adresas: http://www.veidas.lt/v-uspaskichas-atmeta-premjero-abejones

© 2002-2009 UAB "Veido periodikos leidykla". Visos teisės saugomos.