- Veidas.lt - http://www.veidas.lt -

V.Antonovas: Norėtume įsigyti banką Estijoje

Autorius: veidas.lt | 2011 03 25 @ 16:00 | Aktualijos | No Comments

Jono Okmano nuotr.
Pagrindinis “Snoro” akcininkas Vladimiras Antonovas teigia, jog norėtų įsigyti banką Estijoje.

“Konkretaus noro pirkti kai ką daugiau iš komercinių bankų neturime. Išskyrus Estiją, kur norėtume įsigyti banką, tačiau, deja, ten nelabai yra ką pirkti. Taip, yra “Eesti Krediidipank”, tačiau jis neaiškioje padėtyje, tai yra, neaišku, kam jis priklauso. Tai nėra mažas bankas – jo turtas – apie 320 mln. JAV dolerių. Nesakau, kad šis bankas pardavinėjamas, bet potencialiai jis gali būti parduotas”, – interviu “Verslo žinioms” sakė V.Antonovas.

Tuo tarpu šiuo metu turimų “Snoro” akcijų V.Antonovas teigė neturintis tikslo parduoti.

“O strateginis investuotojas man asocijuojasi subanko kontrolės perleidimu. Mes einame portfelinių investuotojų pritraukimo keliu, tai yra, tų, kurie be pinigų gali įlieti ir sinergijos. Aš manau, kad artimiausių vienerių metų laikotarpiu pranešime, kokių bus naujų investuotojų. Klausiate, ar gali būti naujų investuotojų? Faktas, kad taip”, – kalbėjo V.Antonovas, paklaustas apie galimą investuotojų atėjimą į “Snorą”.

Jis teigė, jog neturi “planų” parduoti ir “Latvijas Krajbanka” akcijų.

Tuo tarpu “Snoro” valdomas bankas “Finasta”, anot V.Antonovo, sustiprins specialistų kom apžvalgų rengimo, įmonių finansų srityje: “Galbūt į šio banko savininkus priimsime kokį kitą banką”.

V.Antonovas teigė, jog “Snoro” grupė turi “plėtros ambicijų” ir dėl žiniasklaidos, tačiau tai nesusiję su Baltijos šalimis.

“Tai kompanija, kuri vadinasi “Convers sport”. Kaip jau supratote, tai visa jos veikla susijusi su sportu”, – sakė V.Antonovas.

Daugiau šia tema:

Straipsnis publikuotas: http://www.veidas.lt

Straipsnio adresas: http://www.veidas.lt/v-antonovas-noretume-isigyti-banka-estijoje

© 2002-2009 UAB "Veido periodikos leidykla". Visos teisės saugomos.