- Veidas.lt - http://www.veidas.lt -

Plastinėmis operacijomis susivilioja vis daugiau vyrų

Autorius: veidas.lt | 2011 03 08 @ 15:00 | Sveikata | No Comments

Anksčiau plastinės operacijos Lietuvoje buvo atliekamos vos keletui vyrų per metus, dabar vyrai sudaro jau daugiau nei 15 proc. pacientų, o kai kuriais mėnesiais plastikos chirurgai atlieka panašiai operacijų tiek vyrams, tiek moterims.

Be to, ir plastinių operacijų kainynuose jau atsirado tik vyrams skirtų paslaugų, tarkime, krūties liaukos pašalinimas (ginekomastija), kuris Lietuvos klinikose kainuoja apie 5 tūkst. Lt. Beje, tai ir Lietuvoje, ir visame pasaulyje tarp vyrų populiariausia plastinė operacija.

Plastinės ir atkuriamosios chirurgijos specialistas Darius Radzevičius pastebi, kad vyrai Lietuvoje podažniai renkasi ir riebalų nusiurbimą nuo pilvo ar rankų.

Apskritai plastinių operacijų populiarumas šalyje pastaraisiais metais auga gana sparčiai, o kai kurios klinikos siūlo rinktis net išsimokamąsias tiokias paslaugas.

Iš viso Lietuvoje per metus dabar atliekama apie 1000–1500 plastinių operacijų – maždaug keturis kartus daugiau nei prieš 5 metus. Vidutinė vienos operacijos kaina svyruoja nuo 2 tūkst. Lt (tarkime, už akių vokų pakėlimą) iki 20 tūkst. (už sudėtingas veido, nosies, krūtų operacijas).

Palyginti su užsienio šalimis, šios kainos dar ne tokios didelės. “Estetinės chirurgijos centro” direktorius, plastinės ir rekonstrukcinės chirurgijos gydytojas Martynas Norkus informavo, kad kone pusę klinikos pacientų sudaro lietuviai iš Anglijos ir Airijos, kurie trumpam grįžta į Lietuvą būtent dėl kokybiškų ir gerokai pigesnių nei užsienyje medicinos paslaugų, įskaitant ir plastines operacijas.

Daugiau šia tema:

Straipsnis publikuotas: http://www.veidas.lt

Straipsnio adresas: http://www.veidas.lt/plastinemis-operacijomis-susivilioja-vis-daugiau-vyru

© 2002-2009 UAB "Veido periodikos leidykla". Visos teisės saugomos.