- Veidas.lt - http://www.veidas.lt -

Nuo pareigų nušalinti kyšininkavimu įtariami valdininkai

Autorius: veidas.lt | 2010 04 14 @ 11:26 | Lietuva | No Comments

Klaipėdoje miesto apylinkės teismas patenkino Klaipėdos apygardos prokuratūros Organizuotų nusikaltimų ir korupcijos tyrimo skyriaus prokuroro prašymą ir vakar nuo pareigų laikinai nušalino du valstybės tarnautojus, kurių atžvilgiu Specialiųjų tyrimų tarnybos Klaipėdos valdybos pareigūnai atlieka  ikiteisminius tyrimas dėl nusikaltimų valstybės tarnybai ir viešiesiems interesams.

Klaipėdos regiono aplinkos apsaugos departamento Palangos miesto agentūros vedėjui pareikšti įtarimai dėl kyšininkavimo, o Klaipėdos rajono savivaldybės administracijos Statybų leidimų ir sąvadų skyriaus vedėjui – dėl kyšininkavimo ir  piktnaudžiavimo tarnyba.
Aplinkosaugininkas įtariamas praėjusių metų lapkričio 27 d. savo darbo kabinete Palangoje tiesiogiai priėmęs kyšį už neteisėtą veikimą, vykdant įgaliojimus, t.y. už tai, kad pripažino statinį tinkamu naudoti ir nefiksavo tam tikrų pažeidimų.
Klaipėdos rajono savivaldybės pareigūnui inkriminuojama  dešimt  kyšininkavimo ir vienas piktnaudžiavimo tarnyba epizodų. Jis įtariamas nuo 2009 m. vasario pradžios iki birželio pabaigos savo darbo kabinete Gargžduose už teisėtą veikimą, vykdant įgaliojimus, provokavęs suinteresuotus asmenis duoti kyšį ir jį priėmęs.
Prokuroro prašymu šie valstybės tarnautojai nuo pareigų nušalinti trijų mėnesių laikotarpiui. ONKTS  prokuroras tyrimo eigos bei tolesnių procesinių veiksmų nekomentuoja.
Daugiau šia tema:

Straipsnis publikuotas: http://www.veidas.lt

Straipsnio adresas: http://www.veidas.lt/nuo-pareigu-nusalinti-kysininkavimu-itariami-valdininkai

© 2002-2009 UAB "Veido periodikos leidykla". Visos teisės saugomos.