- Veidas.lt - http://www.veidas.lt -

Neringos bendruomenė buriasi į forumą

Autorius: veidas.lt | 2012 01 20 @ 16:04 | Visuomenė | No Comments


Sausio 20 d., penktadienį, Nidoje įvyks steigiamasis Neringos bendruomenės forumo susirinkimas. Neringiškių iniciatyva steigiama nevyriausybinė organizacija sieks Neringos savivaldybės kaip nacionalinio parko ir Pasaulio paveldo vietovės harmoningo vystymo.
Planuojama, kad forumas aktyviai dalyvaus ieškant galimybių teikti paraiškas Europos sąjungos fondų paramai bendruomeniškumo skatinimui gauti. Sieks skleisti objektyvią informaciją ir teisingą požiūrį apie Neringos situaciją, atstovaus šio krašto bendruomenės nuomonę.
Pagrindinė Neringos bendruomenės forumo misija – išsaugoti Neringą ateičiai, neatimant jos iš žmonių.
Forumas vienys ne tik visų Neringos gyvenviečių gyventojus, visuomenines organizacijas, bet ir gerai Neringos specifiką žinančius žymius Lietuvos specialistus, mokslo, meno ir kitų  specialybių atstovus, Neringą gerbiančius ir vertinančius žmonės.
Norą dalyvauti forumo veikloje jau pareiškė beveik 100 neringiškių ir Neringos gerbėjų iš kitų Lietuvos miestų. Tapti forumo nariu gali kiekvienas užpildęs specialią prašymo formą, kurią bus galima gauti ir steigiamojo susirinkimo metu.
Steigiamasis Neringos bendruomenės forumo susirinkimas, kurio metu bus sprendžiamas juridinio registravimo klausimas, renkama valdyba, prezidentas, pristatyti tikslai ir uždaviniai vyks 2012 m. sausio 20 d., 17. 00 val. Nidos kultūros ir turizmo informacijos centre „Agila“.

Daugiau šia tema:

Straipsnis publikuotas: http://www.veidas.lt

Straipsnio adresas: http://www.veidas.lt/neringos-bendruomene-buriasi-i-foruma

© 2002-2009 UAB "Veido periodikos leidykla". Visos teisės saugomos.