- Veidas.lt - http://www.veidas.lt -

Lietuvos pramonininkų konfederacija tampa viso šalies verslo balsu

Autorius: veidas.lt | 2013 02 01 @ 08:55 | Verslas | No Comments

dargis2

Naujuoju LPK prezidentu tapus “Eikos” vadovui Robertui Dargiui, konfederacijoje įvyko keletas reikšmingų permainų, po kurių LPK jau galima vadinti ne vien pramonės, bet ir visų kitų verslo sričių atstovus vienijančia bei jų interesus ginančia organizacija.

“Ko gero, šiuo metu tarp LPK narių nėra tik prekybos tinklų ir bankų sektoriaus atstovų, nors ir su pastaraisiais pasirašėme bendradarbiavimo sutartį, ko anksčiau niekada nėra buvę. Vien pernai į savo gretas priėmėme mažiausiai penkias naujas asociacijas, su trimis tariamasi šiemet”, – apie didėjančias LPK gretas pasakoja LPK Ekonomikos ir finansų departamento direktorius Sigitas Besagirskas.
Pasak jo, pokyčiai LPK vyksta ne tik platyn, bet ir gilyn. “Daug didesnį dėmesį pradėjome skirti toms sritims, kurios anksčiau buvo ignoruojamos. Vien mano paties kompetencijai dabar jau priklauso ne vien ūkiniai ir finansiniai klausimai, bet ir švietimas, kultūra, turizmas”, – vardija S.Besagirskas. Jis pabrėžia, kad LPK daugiau dėmesio pradėjo skirti ir energetikai, transporto sektoriui.
Nors LPK struktūra ir hierarchija neturėtų keistis, nemažai pokyčių esama ir LPK komandoje. Pasikeitus LPK prezidentui ji papildyta keletu naujų profesionalų, iš prezidiumo pasitraukė keletas senųjų mohikanų. Be to, LPK padaugėjo projektų valdymo specialistų, taip pat ir praktikantų. “Apibendrindamas galiu sakyti, kad buvo gerokai sustiprintos silpnesnės grandys, komandą praturtino keletas aukščiausio lygio profesionalų, o visą LPK – būrys naujų narių”, – pokyčius apibendrina S.Besagirskas.

Daugiau šia tema:

Straipsnis publikuotas: http://www.veidas.lt

Straipsnio adresas: http://www.veidas.lt/lietuvos-pramonininku-konfederacija-tampa-viso-salies-verslo-balsu

© 2002-2009 UAB "Veido periodikos leidykla". Visos teisės saugomos.