- Veidas.lt - http://www.veidas.lt -

Lietuvoje rinksis inovacijų kūrėjai ir ekspertai iš viso pasaulio – PR

Autorius: veidas.lt | 2015 09 01 @ 12:00 | Mokslas | No Comments

Šių metų rugsėjo 3–4 d. Vilniuje susirinks daugiau nei 500 inovacijas kuriančių verslininkų, išradėjų, tarptautinių organizacijų atstovų, kurie dalysis žiniomis antrajame Vilniaus inovacijų forume „Innovation Drift“. Dviejų dienų reginyje laukiama daugiau nei 40-ies pranešėjų, diskutuosiančių apie technologijų ir verslo ateitį. Specialios teminės sesijos renginyje bus skirtos ateities ir pradedančiajam verslui (angl. „start-up“), intelektinei nuosavybei, bepiločiams lėktuvams, kosminiams tyrimams, bioekonomikai, kultūros ir kūrybinėms industrijoms.

„Vilniaus inovacijų forumą Ūkio ministerija ir Mokslo, inovacijų ir technologijų agentūra organizuoja antrą kartą. Tikiu, kad šis inovacijų lyderių susibūrimas ilgainiui taps tradicija. Šio renginio ašis – žvilgsnis į ateitį. Norėdami būti lyderiai, o ne sekėjai ir užsitikrinti pastovius ekonominės grąžos srautus, privalome orientuotis ne tik į dabartines, bet ir į ateities technologijas. Tai leis stiprėti mokslo ir pramonės bei paslaugų sektoriams, didins naujų produktų pateikimą tiek nacionalinei, tiek tarptautinei rinkai“, – sako ūkio ministras Evaldas Gustas.

Renginyje pranešimus skaitys tarptautiniu mastu žinomų verslo ir mokslo organizacijų atstovai. Tarp jų – profesinio socialinio tinklo „LinkedIn“ buvęs vadovas Europoje Kevinas Eyresas, „Google“ rinkodaros vadovas Baltijos šalyse Regimantas Urbanas, didįjį hadronų greitintuvą valdančios organizacijos CERN tyrimų ir skaičiavimų direktorius dr. Sergio Bertolucci ir daugelis kitų.

Pagrindinė dviejų dienų renginio, vyksiančio konferencijų centre „Litexpo“, dalis – tarptautinė konferencija, kurios dalyviai turės galimybę išgirsti tarptautiniu mastu pripažintų ekspertų pranešimus, dalyvauti darbo grupių veikloje. Vilniaus inovacijų forumas taip pat kvies į inovacijų mugę, kurioje bus galima gyvai išmėginti naujausias Lietuvoje kuriamas technologijas ir produktus. Verslo plėtros galimybių ieškančios įmonės kviečiamos į Lietuvos ir Skandinavijos šalių partnerystės renginį. Dalyvavimas visose „Innovation Drift“ dalyse – nemokamas.

Atskiras dėmesys renginyje bus skiriamas Lietuvos startuolių bendruomenei, su kuria specialioje konferencijos erdvėje patarimais ir patirtimi dalysis ekspertai ir investuotojai iš Lietuvos bei užsienio. Tarp jų – investicinio fondo „Blu Lime Labs“ įkūrėjas Peras Molleris, „Nextury Ventures“ valdybos pirmininkas Ilja Laursas, Verslo angelų fondo I partneris Arvydas Strumskis ir kiti.

Daugiau informacijos apie renginį skelbiama internete – www.innovationdrift.com

 

Daugiau šia tema:

Straipsnis publikuotas: http://www.veidas.lt

Straipsnio adresas: http://www.veidas.lt/lietuvoje-rinksis-inovaciju-kurejai-ir-ekspertai-is-viso-pasaulio-pr

© 2002-2009 UAB "Veido periodikos leidykla". Visos teisės saugomos.