- Veidas.lt - http://www.veidas.lt -

Kauno areną pradeda narstyti valstybinė komisija

Autorius: veidas.lt | 2011 07 06 @ 18:02 | Visuomenė | 1 Comment

Liepos 4-ąją, darbą Kauno “Žalgirio” arenoje pradėjo valstybinė komisija. Ne kartą statybų pabaigos terminą keitusiai bendrovei “Vėtrūna” šįkart vis dėlto pavyko tesėti pažadą baigti statybas iki liepos 1 d.
“Kasdien tikrinu darbų eigą arenoje ir galiu pasakyti, kad dabar jie tikrai atrodo baigti. Vis dėlto turime laukti valstybinės komisijos įvertinimo”, – sakė Kauno savivaldybės administracijos direktorius Antanas Navakauskas.
Vieni darbai arenos teritorijoje baigėsi, bet prasidėjo kiti: pagaliau pradėta tvarkyti aplinka. A.Navakauskas sako esąs nustebintas darbų tempo. “Pajėgos mestos didžiulės, darbininkai triūsia iki vėlaus vakaro, o jei reikės, dirbs ir visą parą”, – teigė direktorius. Suskubti konkursą laimėjusią bendrovę “Kamesta” skatina laiko stoka – darbai turi būti baigti iki rugpjūčio 30 d., prieš pat Europos vyrų krepšinio čempionato pradžią. Tiesa, Savivaldybė su rangovu sutarė, kad pirmiausia bus imtasi kurti estetinį vaizdą, o likę darbai bus pratęsti jau po čempionato. Iš karto atsiskaityti už visus darbus, kainuosiančius apie 10,5 mln. Lt, savivaldybė neturi lėšų. “Tikėtasi, kad užteks 8 mln. Lt, bet nė vienas konkurso dalyvis nepasiūlė mažesnės nei 10 mln. Lt kainos. Dėl trumpo termino statybininkai pakėlė kainą – savivaldybė buvo įvaryta į kampą”, – komentavo buvęs Kauno meras Andrius Kupčinskas.
Tuo tarpu užbaigti Klaipėdos “Švyturio” arenos statybas iki birželio 28 d., kaip planuota, “Vėtrūnai” nepavyko: dar tebevyksta baigiamieji darbai. Vis dėlto artimiausiomis dienomis statybininkai tikisi juos užbaigti.

Daugiau šia tema:

Straipsnis publikuotas: http://www.veidas.lt

Straipsnio adresas: http://www.veidas.lt/kauno-arena-pradeda-narstyti-valstybine-komisija

© 2002-2009 UAB "Veido periodikos leidykla". Visos teisės saugomos.