- Veidas.lt - http://www.veidas.lt -

Indukcinio įkrovimo projektas bus plėtojamas

Autorius: veidas.lt | 2011 01 26 @ 16:53 | Automobiliai | No Comments

"Veido" archyvas

Lightning GT: 1850 kg sveriantis kupė 2011 m. kovo mėnesį pasirodys ir su vairu kairėje pusėje

Vokietijos federalinė aplinkos ministerija atvėrė kelią indukcinio įkrovimo projekto plėtojimui. Kartu su “Daimler” ir neskelbiamu energijos perdavimo sistemų gamintoju, ministerija ketina ištirti technines elektromobilių belaidžio įkrovimo galimybes. Įkrovimo procesas vyks per kelio dangoje sumontuotas ir automobilio dugne esančias indukcines rites. Indukcinis įkrovimas daugiaaukštėse stovėjimo aikštelėse turėtų būti saugesnis nei laidinis ir prailginti akumuliatorių tarnavimo trukmę.

  • Audi” toliau intensyviai atlieka koncepcinio elektromobilio e-tron garsų tyrimus. “Šie garsai – lyg žvaigždėlaivio iš fantastinio filmo ir jie yra labai įdomūs”, – teigia “Audi” akustikos skyriaus vadovas Ralfas Kunkelis.
  • Firma “mk-group” siūlo nuolaidą perdarytam Fiat 500 (CARe 500), kurį dabar vietoj 53 400 eurų galima įsigyti už 44 tūkst. eurų. Užsisakyti šį modelį galima tik iki gruodžio 31 d.
  • “Citroen” paviešino lizingo įmokų dydžius už elektromobilį C-Zero (pirkimo kaina 35 165 eurų) Vokietijoje. Jo, kaip ir “seserinių” Mitsubishi i-MiEV ir Peugeot iOn modelių įmoka, iškart sumokant 6681 eurą, už 36 mėnesius yra 459 eurai per mėnesį, kai per metus nuvažiuojama iki 10 000 km.
  • “Axel Springer AG” leidykla, kuri leidžia ir “Auto Bild” žurnalą, nuo kovo mėnesio po Hamburgą (Vokietija) važinės elektromobiliais. Leidyklos kurjeriai miesto gatvėmis nardys mažyliais Renault Kangoo Z.E.
Daugiau šia tema:

Straipsnis publikuotas: http://www.veidas.lt

Straipsnio adresas: http://www.veidas.lt/indukcinio-ikrovimo-projektas-bus-pletojamas

© 2002-2009 UAB "Veido periodikos leidykla". Visos teisės saugomos.