- Veidas.lt - http://www.veidas.lt -

Į Vilnių atvyksiantis Bryanas Adamsas pasauliui pristatė naują singlą

Autorius: veidas.lt | 2012 05 09 @ 17:10 | Muzika | No Comments

Liepos 3 d. Vilniaus „Siemens“ arenoje koncertuosiantis užburiančio balso savininkas Bryanas Adamsas šiandien po visą pasaulį išplitusioms savo gerbėjų minioms pristatė naują singlą pavadinimu „Don‘t Look Back“, kuris taps dar vienu iš atlikėjo ruošiamo naujo albumo kūrinių.

Naujojo singlo ištrauką galima išgirsti adresu http://twitmusic.com/bryanadams/songs/don-t-look-back.

Naujasis Bryano Adamso kūrinys – tai, kaip įprasta šiam atlikėjui, lyrinė roko baladė, kuri vos tik pasirodžius jos ištraukai, susilaukė Bryano Adamso gerbėjų liaupsių ir palankių muzikos kritikų vertinimų. Spėjama, kad netrukus naujasis Kanados žvaigždės darbas atsidurs populiariausių radijo stočių topų viršūnėse ir savo populiarumu aplenks iki šiol radijo eteriuose karaliavusį Bryano Adamso ir „Loverush UK“ kūrinį „Tonight In Babylon“.

Šiuo metu Bryanas Adamsas su grupe intensyviai koncertuoja gimtojoje Kanadoje, kur iš viso skirtinguose šalies miestuose surengs dvidešimt koncertų, skirtų atlikėją išgarsinusio albumo „Waking up the Neighbours“ 20-ajam jubiliejui paminėti.

Kanadoje jau įpusėjusios didžiulio ažiotažo sulaukusios Bryano Adamso gastrolės dar kartą patvirtino, kad talentingasis atlikėjas po kelių dešimčių scenoje praleistų metų yra populiarumo viršūnėje, o jo rengiami koncertai – anšlaginiai.

Jau birželio pabaigoje atlikėjas su grupe persikels į Europą, o liepos 3 d. surengs ir savo trijų valandų trukmės pasirodymą Vilniaus „Siemens“ arenoje. Iki koncerto Lietuvos sostinėje likus beveik dviem mėnesiams parduota daugiau kaip pusė visų planuojamų parduoti bilietų. Į koncertą bilietus jau įsigijo daugiau kaip 6 tūkst. žiūrovų.

Bilietus į liepos 3 d. Vilniaus „Siemens“ arenoje vyksiantį Bryano Adamso koncertą platina „Tiketa“. Bilietų kainos prasideda nuo 149 litų (su mokesčiais).

Bryano Adamso koncertą Vilniuje organizuoja didžiausiai šalyje pramogų verslo kompanijų grupei „SEVEN Entertainment“, vienijančiai įvairiose pramogų srityse pirmaujančias Lietuvos bendroves, kurios užsiima arenų valdymu, renginių organizavimu ir bilietų platinimu, priklausanti bendrovė „SEVEN Live“.

 

Daugiau šia tema:

Straipsnis publikuotas: http://www.veidas.lt

Straipsnio adresas: http://www.veidas.lt/i-vilniu-atvyksiantis-bryanas-adamsas-pasauliui-pristate-nauja-singla

© 2002-2009 UAB "Veido periodikos leidykla". Visos teisės saugomos.