- Veidas.lt - http://www.veidas.lt -

Gali subyrėti Liberalų ir centro frakcija

Autorius: veidas.lt | 2010 07 01 @ 10:07 | Aktualijos | No Comments

Baigiantis Seimo pavasario sesijai ir politiniam sezonui, pasak dienraščio “Lietuvos rytas”, gali subyrėti Liberalų ir centro frakcija.

“Lietuvos ryto” žiniomis, šios frakcijos narys Žilvinas Šilgalis jau penktadienį ketina trinktelėti durimis.

Liberalcentristas greičiausiai pasuks į Mišriąją Seimo narių grupę. Dar viena galimų jo nusileidimo aikštelių – nuo valdančiųjų atsiskyrusi Krikščionių partijos frakcija.

Pats politikas dienraščiui teigė nenorįs aiškinti savo planų, tačiau nepaneigė, kad jau šią savaitę paliks liberalcentristų gretas.

Kalbos apie tokį Ž.Šilgalio žingsnį sklandė jau seniai. Šis parlamentaras – ištikimas buvusio partijos lyderio Artūro Zuoko šalininkas. A.Zuokas neseniai išėjo iš partijos ir įkūrė visuomeninį judėjimą. Pasitraukus Ž.Šilgaliui liberalcentristų frakcija subyrės, nes dabar joje yra tik 7 nariai – lygiai tiek, kiek reikalauja Seimo statutas.

Žinodami apie gresiantį Ž.Šilgalio demaršą valdančiųjų lyderiai su premjeru Andriumi Kubiliumi priešakyje jau trečiadienį metėsi gelbėti Liberalų ir centro frakcijos ir ieškoti politiko, kuris pakeistų bėglį ir pabūtų septintuoju frakcijos nariu.

“Lietuvos ryto” žiniomis, į valdančiųjų gretas vėl aktyviai viliojami krikščionių atstovai Rokas Žilinskas ir Laimontas Dinius, taip pat Mišriojoje Seimo narių grupėje esantis ValdemarasValkiūnas, kuriam už tai žadamas Antikorupcijos pirmininko postas. Galimų dezertyrų valdantieji ieško ir kitose opozicinėse frakcijose.

Dar vienas liberalcentristų frakcijos gelbėjimo planas – jų oficialios jungtuvės su septyniais “prisikėlėliais”.

Daugiau šia tema:

Straipsnis publikuotas: http://www.veidas.lt

Straipsnio adresas: http://www.veidas.lt/gali-subyreti-liberalu-ir-centro-frakcija

© 2002-2009 UAB "Veido periodikos leidykla". Visos teisės saugomos.