- Veidas.lt - http://www.veidas.lt -

Williamas ir Kate į savo vestuves pakvietė 1 900 svečių

Autorius: veidas.lt | 2011 02 21 @ 13:00 | Aktualijos | No Comments

Princas Williamas (Viljamas) ir Kate Middleton (Keit Midlton) į savo vestuves, kurios įvyks balandžio 29 dieną, pakvietė 1 900 svečių, tad Vestminsterio abatija bus pilna karališkųjų asmenų, diplomatų, giminaičių ir draugų, sekmadienį sakė karališkųjų rūmų pareigūnai.

Auksu išrašyti kvietimai karalienės Elizabeth II (Elzbietos II) vardu trečiadienį ir ketvirtadienį buvo išsiųsti paštu.

Porai lapkričio mėnesį susižadėjus, Kate sakė, kad atitekėjimas į karališkąją šeimą yra “baugoka perspektyva”. Kaip tik toks atrodo ir jos vestuvėse dalyvausiančių garbingų asmenų sąrašas.

Atsižvelgiant į tai, kad Williamas yra antrasis eilėje į Jungtinės Karalystės sostą, į svečių sąrašą buvo įtraukti užsienio valstybių lyderiai, Bažnyčios pareigūnai, diplomatai, karališkieji asmenys iš viso pasaulio, taip pat – poros draugai ir giminaičiai.

Tačiau ne visi jie dalyvaus pokylyje po bažnytinės ceremonijos – į priėmimą Bakingamo rūmuose, kuris vyks pietų metu ir kurio šeimininkė bus karalienė, pakviesta tik maždaug 600 žmonių.

Dar mažiau asmenų – 300 – buvo pakviesti į vakarienę Bakingamo rūmuose, po kurios vyks šokiai ir kurios šeimininkas bus Williamo tėvas princas Charlesas (Čarlzas).

Nors rūmų pareigūnai atsisakė nurodyti, kokie konkrečiai asmenys buvo pakviesti, jie sakė, jog daugiau kaip tūkstantis svečių yra Williamo ir Kate giminaičiai ir draugai. Tarp jų tikriausiai yra draugai iš Šv.Andriejaus universiteto, kur sužadėtiniai susipažino.

Pakviesta maždaug 50 britų karališkosios šeimos narių, nors šį savaitgalį ir paaiškėjo, kad tarp jų nėra Jorko hercogienės Sarah Ferguson (Saros Fergiuson). Vestuvėse taip pat dalyvaus 40 užsienio karališkųjų šeimų narių.

Dar 80 svečių bus iš princo Williamo labdaros fondų, tarp kurių yra pagalbos benamiams fondas “Centrepoint”, gamtos apsaugos fondas “Tusk Trust” ir Karališkoji Marsdeno ligoninė, kurios globėja buvo ir princo velionė motina Velso princesė Diana.

Be to, bus 200 vyriausybių, parlamentų ir diplomatinio korpuso narių, taip pat – 60 generalinių gubernatorių ir premjerų iš Sandraugos valstybių ir 30 britų ginkluotųjų pajėgų narių.

Daugiau šia tema:

Straipsnis publikuotas: http://www.veidas.lt

Straipsnio adresas: http://www.veidas.lt/williamas-ir-kate-i-savo-vestuves-pakviete-1-900-sveciu

© 2002-2009 UAB "Veido periodikos leidykla". Visos teisės saugomos.