- Veidas.lt - http://www.veidas.lt -

Vilniuje – stotelių niokojimo banga

Autorius: veidas.lt | 2010 08 03 @ 09:30 | Teisėsauga | No Comments

Praėjusią savaitę vėl buvo išdaužyta daugybė sostinės autobusų ir troleibusų stotelių stiklų. Pagal sutartį su Vilniaus savivaldybe 500 stotelių tinklo vitrinas prižiūri lauko reklamos bendrovė “JCDecaux”, kuri neteikia duomenų, kiek vitrinų iš viso buvo suniokota pastaruoju metu.

Bendrovės plėtros vadybininkė Jurga Kopūstaitė sakė, kad mieste jau įrengta 12 “antivandalinių” stotelių – tose vietose, kur jos būdavo dažniausiai niokojamos, pavyzdžiui, S.Stanevičiaus gatvės gale, Dvarčionių g. Čia vitrinos uždengtos ne grūdintu stiklu, o specialia nedūžtančia medžiaga. Reklama į tokias vitrinas nededama.

Pasak J.Kopūstaitės, kartais policija pagauna vandalus, kurie atlygina padarytą žalą arba jiems iškeliamos baudžiamosios bylos. “Neretai tokie žmonės sako, kad buvo įdomu pasižiūrėti, kaip dūžta grūdintas stiklas”, – pasakojo bendrovės atstovė.

Ne visuomet stotelės nukenčia dėl piktybiškos žmonių veiklos. Kartą į stotelę buvo įvažiavusi mašina, būna, kad vitrinos dūžta netyčia užkliudytos.

J.Kopūstaitė pabrėžė, kad stotelių vitrinos niokojamos ir kitose šalyse, todėl vienintelis prastų tokių poelgių priešnuodis – aktyvesnė policijos veikla.

Daugiau šia tema:

Straipsnis publikuotas: http://www.veidas.lt

Straipsnio adresas: http://www.veidas.lt/vilniuje-%e2%80%93-stoteliu-niokojimo-banga

© 2002-2009 UAB "Veido periodikos leidykla". Visos teisės saugomos.