- Veidas.lt - http://www.veidas.lt -

“Vilniaus pilių direkcijai” ieškoma naujo vadovo

Autorius: veidas.lt | 2010 11 05 @ 13:21 | Lietuva | No Comments

Valdovų rūmų atkūrimo darbais besirūpinančiai valstybės įmonei “Vilniaus pilių direkcija” Kultūros ministerija ieško naujo vadovo.

Šiuo metu “Vilniaus pilių direkcijai” laikinai vadovauja Vytautas Povilaitis. Pats laikinasis vadovas BNS sakė šiame konkurse dalyvauti neketinantis.

Kaip skelbiama Kultūros ministerijos interneto tinklalapyje, pretendentai, norintys dalyvauti konkurse į direktoriaus postą, privalo turėti aukštąjį universitetinį ar jam prilygintą išsilavinimą ir ne mažesnę kaip penkerių metų vadovaujamojo darbo patirtį, vykdant užsakovo funkcijas ar administruojant viešojo sektoriaus investicijas.

Taip pat kandidatai turi šios valstybinės įmonės veikla susijusius teisės aktus, sugebėti organizuoti ir planuoti įmonės darbą, užtikrinti valstybės biudžeto lėšų optimalų panaudojimą ir atitikti kitus privalomus reikalavimus.

Pretendentai turi parengti “Vilniaus pilių direkcijos” penkerių metų veiklos programą, kurioje atsispindėtų šios valstybės įmonės vizija ir misija, nuostatuose numatytų uždavinių įgyvendinimas, struktūros formavimas ir veiklos principai.

Dokumentai priimami iki 2010 metų lapkričio 18 dienos.

“Vilniaus pilių direkcija” rūpinasi Vilniaus Aukštutinės ir Žemutinės pilių jungtiniu kompleksu: statinių restauravimu ir pritaikymu, inžinierinių tinklų ir teritorijos tvarkymu bei priežiūra, vykdo šioje teritorijoje archeologinių, istorinių tyrimų, projektų rengimo užsakovo funkcijas, statybos darbų priežiūrą.

Daugiau šia tema:

Straipsnis publikuotas: http://www.veidas.lt

Straipsnio adresas: http://www.veidas.lt/vilniaus-piliu-direkcijai-ieskoma-naujo-vadovo

© 2002-2009 UAB "Veido periodikos leidykla". Visos teisės saugomos.