- Veidas.lt - http://www.veidas.lt -

Vilniaus koncertų salėse – tradicinė akordeono šventė

Autorius: veidas.lt | 2016 11 14 @ 10:02 | Kultūra | 5 Comments

Mikko Luoma

Lapkričio 21 – 25 dienomis į rudeniškus Vilniaus senamiesčio ritmus vėl įsilies užburiantys XIX Tarptautinio akordeono festivalio garsai.

 

Akordeono šventė rengiama nuo 1986 metų, taigi, šiemet mini 30 metų sukaktį. Per tris dešimtmečius renginys užsiaugino nemažą ištikimų ir muziką vertinančių klausytojų būrį ir kasmet pritraukia vis daugiau jaunosios kartos melomanų. Šiemet festivalis sulauks pasaulinių žvaigždžių iš Italijos, Prancūzijos, Suomijos, Lenkijos, Slovakijos ir Baltarusijos bei lietuvių atlikėjų, kurie klausytojus pakvies į šv. Kotrynos bažnyčią, Vytauto Kasiulio dailės muziejų, Lietuvos Muzikos ir teatro akademiją.

4Tango

Aštuoni koncertai – aštuoni skirtingi žvilgsniai į akordeoną: juo bus atliekami baroko kūriniai, klasikos transkripcijos, avangardinė muzika, džiazas, tango, šiuolaikinė prancūziška šansona ir tai, ko renginio svečiai nelinkę atskleisti iki pat pasirodymo. Nuolat besimainantis, provokuojantis, verčiantis abejoti, maištaujantis, pokštaujantis, jaudinantis ir kartais pravirkdantis akordeonas laukia savo gerbėjų ir linki atradimo džiaugsmo! Ištikimiausiems klausytojams festivalio organizatoriai dovanoja du nemokamus koncertus.

Daugiau informacijos – www.akordeonofestivalis.lt

 

Bilietus į festivalio koncertus galite įsigyti ČIA

 

Parengta pagal pranešimą spaudai

Daugiau šia tema:

Straipsnis publikuotas: http://www.veidas.lt

Straipsnio adresas: http://www.veidas.lt/vilniaus-koncertu-salese-%e2%80%93-tradicine-akordeono-svente

© 2002-2009 UAB "Veido periodikos leidykla". Visos teisės saugomos.