- Veidas.lt - http://www.veidas.lt -

Vilniaus „Pirklių klube“ – Indrės ir Remigijaus Kriukų meninio stiklo darbų paroda

Autorius: veidas.lt | 2012 12 02 @ 14:42 | Kultūra | No Comments


Vilniaus „Pirklių klube“ (Gedimino g. 35) atidaryta Indrės ir Remigijaus Kriukų meninio stiklo kūrinių paroda. Joje eksponuojama maždaug 40 pastaraisiais metais sukurtų menininkų darbų.

I. ir R. Kriukų meninio stiklo darbai ne kartą eksponuoti personalinėse ir įvairiose grupinėse tarptautinėse parodose bei festivaliuose Baltijos ir Skandinavijos šalyse, Čekijoje, Ukrainoje, Rusijoje, Vokietijoje, Liuksemburge, Olandijoje, Bulgarijoje ir kitose valstybėse. Jie sulaukė šios meno srities profesionalų, meno kritikų bei mylėtojų pripažinimo ir aukštų įvertinimų. Personalinę parodą Vilniuje  I. ir R. Kriukai rengia pirmą kartą.

Tai jau ketvirtoji personalinė menininkų paroda šiais metais. Metų pradžioje buvo surengta paroda Kaliningrade (Rusijos Federacija), vėliau – Dusetų dailės galerijoje ir Olomouco „Patro“ galerijoje (Čekija). Kitais metais suplanuota organizuoti septynias personalines parodas, pirmoji vyks kovo mėn. Maskvoje.

Šiais metais menininkai taip pat dalyvavo Tarptautinėje meninio stiklo parodoje „Tervitades, Teie.. /Sincerely, Yours“ Pernu naujojo meno muziejuje Estijoje, Dusetų krašto menininkų kūrybos parodoje „Galerijai 17“ Dusetų dailės galerijoje, XII-ajame stiklo meno festivalyje Karlovy Varuose (Čekija),
tarptautinėse meninio stiklo parodose Cvyselyje (Vokietija),  Jūrmaloje (Latvija), Vroclave (Lenkija) bei
parodoje „Aukštaitijos dailė. Perpetum mobile“ Panevėžio dailės galerijoje.

I. ir R. Kriukų autorinių darbų yra įsigiję Lietuvos, Rusijos, Ukrainos, Latvijos, Estijos, Suomijos, Vengrijos, Vokietijos dailės muziejai, privatūs kolekcininkai iš Belgijos, Honkongo, Italijos, Lietuvos, Liuksemburgo, Olandijos, Suomijos ir daugelio kitų šalių.

Paroda „Pirklių klube“ veiks iki 2012 m. gruodžio 31 d., ją galima apžiūrėti darbo dienomis nuo 11 iki 18 val.
—–

Daugiau šia tema:

Straipsnis publikuotas: http://www.veidas.lt

Straipsnio adresas: http://www.veidas.lt/vilniaus-%e2%80%9epirkliu-klube%e2%80%9c-%e2%80%93-indres-ir-remigijaus-kriuku-meninio-stiklo-darbu-paroda

© 2002-2009 UAB "Veido periodikos leidykla". Visos teisės saugomos.