- Veidas.lt - http://www.veidas.lt -

Vienos kortelės šurmulį kelia „Omnitel“?

Autorius: veidas.lt | 2012 04 09 @ 09:00 | IT naujienos | No Comments


Praėjusią savaitę viešąją erdvę užtvindė vienos kortelės visiems mobiliojo ryšio operatorių tinklams, kuri neva leis išvengti kortelių kaitaliojimo telefonuose ir padės sutaupyti, reklama.
Operatoriai ir dabar siūlo mokėjimo planus, pagal kuriuos viena kaina galima skambinti į visus tinklus, tačiau bent jau reklamose, siūlančiose internetu nemokamai užsisakyti vieną kortelę visiems tinklams, tai pateikiama kaip stulbinama naujovė, sudrebinsianti visą šalies mobiliojo ryšio rinką.
Ar iš tiesų taip ir yra? Galbūt į mobiliojo ryšio rinką žengia naujas žaidėjas? „Veidas“ pabandė apie tai sužinoti daugiau. Deja, interneto svetainėje www.vienavisiems.lt nepateikiama beveik jokios informacijos – tik tie patys reklaminiai šūkiai ir anketa, kurią užpildžius galima užsisakyti kortelę. Jokių konkretesnių duomenų nei apie paslaugą, nei jos teikėjus, nenurodomi ir kontaktiniai duomenys.
Sužinoti daugiau nepadėjo ir didieji mobiliojo ryšio operatoriai – „Tele2“ ir „Omnitel“. Bendrovės „Omnitel“ išorinės komunikacijos vadybininkas Tadas Jackus mįslingai užsiminė, kad jiems žinoma apie šią naujovę, tačiau suteikti daugiau informacijos atsisakė. „Tele2“ atstovas Andrius Baranauskas tepasakė, kad jiems žinomi tik gandai, kurių komentuoti jis nenorįs.
Na, o gandonešiai skelbia, kad už viso to slypi telekomunikacijų bendrovė „Omnitel“, sąmoningai kelianti ažiotažą prieš savo naujo produkto įvedimą į rinką. Atrodo, kad tai bus viso labo arba naujas „Ežio“ mokėjimo planas, arba trečioji „Omnitel“ išankstinio mokėjimo kortelė, siūlysianti vienu tarifu skambinti į visų operatorių tinklus.

Daugiau šia tema:

Straipsnis publikuotas: http://www.veidas.lt

Straipsnio adresas: http://www.veidas.lt/vienos-korteles-surmuli-kelia-%e2%80%9eomnitel%e2%80%9c

© 2002-2009 UAB "Veido periodikos leidykla". Visos teisės saugomos.