- Veidas.lt - http://www.veidas.lt -

Velykoms – milžiniška šokoladinių kiaušinių piramidė

Autorius: veidas.lt | 2012 04 05 @ 16:53 | Laisvalaikis | No Comments

Trijų metrų aukščio apversta piramidė, kuriai pagaminti prireikė daugiau nei 5 000 šokoladinių kiaušinių, iškilo Vilniaus prekybos ir pramogų centre „Akropolis“.

 

„Iki Velykų pabaigos šį milžinišką smaližių džiaugsmą saugos triušiukai, o šventei pasibaigus visi šokoladiniai kiaušiniai bus išdalinti jauniesiems „Akropolio“ lankytojams“, – sako Vilniaus „Akropolio“ valdytojas Česlovas Urbonavičius.

 

Velykos sostinės „Akropolyje“ truks diena ilgiau nei kitur – saldžioji piramidė vaikams bus išdalinta antradienį, balandžio 10 dieną, po pietų. O prieš tai, Velykų savaitgalį, visi mažyliai yra kviečiami į vieną didžiausių Baltijos šalyse vaikų laisvalaikio centrų. Čia, „Akropolio“ Nuotykių mieste, balandžio 8 d., nuo 12 val. vyks gausybė žaidimų ir pramogų, tradicinės kiaušinių marginimo ir ridenimo varžybos.

 

Intriguojančios šventinės dekoracijos jau tapo Vilniaus „Akropolio“ išskirtiniu bruožu. 2011 m. šv.Valentino dienos proga čia buvo įrengtas iš šokolado iki smulkiausių detalių pagamintas kambarys, o per Velykas vilniečius ir miesto svečius džiugino prie „Akropolio“ įsikūrę stručiai.

 

Daugiau šia tema:

Straipsnis publikuotas: http://www.veidas.lt

Straipsnio adresas: http://www.veidas.lt/velykoms-%e2%80%93-milziniska-sokoladiniu-kiausiniu-piramide

© 2002-2009 UAB "Veido periodikos leidykla". Visos teisės saugomos.