Psichologija

Veido archyvas

veidas.lt

Psichologija. Analizuojant visuomenės kaitą itin svarbus tampa individo gebėjimas prisitaikyti, įsiklausyti ir suprasti antrosios pusės lūkesčius. Išmoktas elgesys, turimos nuostatos ir ekspromtu ištarti žodžiai dažnai tampa kokybiško bendravimo išbandymu.

Veido archyvas

veidas.lt

Reikšminga smulkmena. Jei tikėsime vokiečių statistika, kas antras jaunas ir kas dešimtas suaugęs žmogus šiandien vaikšto nukramtytais nagais. Kokios priežastys lemia šį įprotį ir kaip jo neskausmingai atsikratyti?

Mados

veidas.lt

Asmenukių madai, kurią vieni laiko grėsme, o kiti – kultūrine permaina, sunkiai atsispiria ir paviršutiniški paaugliai, ir intelektualai. Asmenukes darosi JAV prezidentas Barackas Obama, britų premjeras Davidas Cameronas ir net Romos popiežius Pranciškus.

Saviugda

veidas.lt

Daug pradedančiųjų ar smulkiųjų verslininkų net neturi supratimo apie tai, ką reiškia būti nugalėtoju. Tai daugiau apie savęs supratimą, patirtį ir idėjų įgyvendinimą, o net tik idėjas. Kitaip sakant, tai daugiau veiksmai, o ne svajos, rašo Steve’as Tobakas leidinyje “Enterpreneur”.

Saviugda

veidas.lt

Jei esate darbštus, galite susikurti turtingą gyvenimą. Žinoma, paklausite: “Kodėl taip neįvyko iki šiol?” Atsakymas slypi jūsų mąstyme apie pinigus, jausmuose jų atžvilgiu ir jūsų veiksmuose su pinigais, rašo leidinyje “Enterpreneur” milijonierius ir verslo konsultantas Danielius Ally.

Saviugda

veidas.lt

Jūsų kasdieniai įpročiai parodo, kas jūs esate. “Businessinsider” pateikia 5 įpročius, kurie garantuoja jums nesėkmę. Kartu pateikiami patarimai, kaip šių ydų atsikratyti:

Orų įtaka savijautai

veidas.lt

Kol Lietuvoje įnirtingai kovojame su kasmet „netikėtai“ užklupusia stipria minusine temperatūra, mūsų pažįstami internete nepaliaujamai giriasi – Tailandas, Egiptas, Kanarų salynas ar kiti amžina šiluma pasižymintys kraštai. Pastebėkime, jog visus šiuos žmones vienija ne tik aistra keliauti, bet ir ypatingas jautrumas orams. Nenuostabu – teigiama, jog orų permainų įtaka žmogaus psichinei ir fiziniai veiklai buvo pastebėta dar Antikos gydytojų.

Saviugda

veidas.lt

Bendrauti, palaikyti pokalbį, aiškiai reikšti savo mintis ir taip sužavėti pašnekovą/us nėra labai paprasta, bet kartu būtina tiek asmeniniame gyvenime, tiek norint padaryti sėkmingą karjerą. “Businessinsider” siūlo jums pagalbą to išmokstant.

Saviugda

veidas.lt

Naujuosius metus pasitinkant, senuosius palydint, “Businessinsider” siūlo išsiugdyti 9 įpročius, kurie tikrai palengvins gyvenimą ir 2016-uosius padarys sėkmingesniais:

veidas.lt

Lietuvoje žmonės vis dar bijo prisipažinti sergantys depresija. Dar nejaukiau kalbėti apie dėl šios ligos kylančius seksualinius sutrikimus. Tačiau medikai ragina, užuot drovėjusis ar kaltinus save, nebijoti kreiptis pagalbos. Taip, dažnai reikia apsišarvuoti kantrybe, bet visos problemos yra išsprendžiamos. Apie tai kalbamės su psichiatru, seksologu Viktoru Šapurovu.

veidas.lt

3 klausimai Psichoterapeutui Albertui Daugvilai

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...