- Veidas.lt - http://www.veidas.lt -

Vandens, oro ir akrobatikos šou

Autorius: veidas.lt | 2011 02 20 @ 15:00 | Muzika | No Comments

Į pasaulinį turą “Aphrodite-Les Folies” išsiruošusi Kylie Minogue bandys pateisinti turo pavadinimui pasirinktą meilės deivės vardą. Atlikėja žada linksmybių, jaudulio ir kerų kelionę. Juk specialiai šiam turui sukurta pati ekstravagantiškiausia iki šiol matyta scena – širdies formos scenoje sumontuota milijonas judančių detalių, įrengti septyni liftai, 600 šviesos šaltinų, 30 vandens kaskadų, iškilsiančių į 30 metrų aukštį, viena lietaus užuolaida. Vandens spektaklį K.Minogue koncertui statė komanda, kūrusi instaliacijas Disnėjaus nuotykių teminiame parke Kalifornijoje, o “skraidančios sistemos”, kurios kilnos atlikėjus ir šokėjus po sceną, buvo įkvėptos “Spider-Man: Turn Off The Dark” miuziklo Brodvėjuje.

Tviskantį reginį dainininkei padės kurti šokėjai, oro akrobatai, muzikantai, o visi kartu atlikėjai pakeis apie 200 kostiumų. Šis iš Australijos kilusios K.Minogue pasirodymas vertinamas maždaug 63 mln. Lt (25 mln. JAV dolerių). Ne veltui jau 23 metus koncertuojanti atlikėja garsėja ne tik solidžia hitų kolekcija, bet ir išsiskiriančiais šou.

Priminsime, kad pasaulinį turą Kylie rengia norėdama pristatyti praėjusiais metais išleistą vienuoliktą studijoje įrašytą albumą “Aphrodite”. “Reakcija į albumą “Aphrodite” buvo neįtikėtina ir įkvėpė mane bei mano kūrybingąją komandą sukurti naują šou, kuris mus visus ves į euforišką džiaugsmo, jaudulio ir kerų kelionę”, – žada K.Minogue.

Koncerto metu gerbėjai išgirs dainų iš naujojo albumo, tarp jų “All the Lovers”, ir klasikinius hitus, tokius kaip “Spinning Around”, “Can’t Get You Out of My Head” ar “Slow”.

Išgarsėjo suvaidinusi seriale

Įdomu tai, kad dar vaikystėje Australijos televizijoje šmėžavusi Kylie išgarsėjo suvaidinusi muilo operoje “Kaimynai”, o jau kitais metais pradėjo ir atlikėjos karjerą. Jos pirmasis singlas “The Loco-Motion” (1960 metų popdainos versija) 1988 metais pateko į Didžiosios Britanijos geriausių dainų penketuką. Netrukus ėmusi bendradarbiauti su dainų kūrimo komanda “Stock, Aitken and Waterman” Londone, atlikėja išleido savo debiutinį albumą, kuriame buvo hitas “I Should Be So Lucky”, įšokęs į pirmąją geriausių dainų sąrašo vietą. Šis albumas buvo parduotas daugiau nei 5 mln. kopijų tiražu visame pasaulyje.

Po to kurį laiką Kylie darbai sulaukdavo mažiau dėmesio, tačiau 2000-aisiais australė su dainomis “Spinning Around” ir “Can’t Get You Out Of My Head” vėl įsiveržė į geriausių dainų sąrašų viršūnę Europoje ir įsitvirtino tarp geriausių pasaulio popmuzikos atlikėjų. Kylie prisipažįsta, kad sėkmei aplankius antrą kartą jautėsi kur kas geriau negu pirmąjį.

“Ilgą laikotarpį, kai neturėjau hitų, mano gyvenimas buvo kitoks. Kai vėl sugrįžo sėkmė, buvau už ją dvigubai dėkingesnė, nes žinojau, koks buvo jausmas, kai jos neturi”, – atvirai prisipažįsta atlikėja, pridurdama, kad su niekuo negalima palyginti to gero jausmo, kuris apima girdint, kaip publika dainuoja tavo dainas.

Atkreiptinas dėmesys, kad K.Minogue turi savo receptą, kaip siekti sėkmės muzikos pasaulyje: “Tiesiog reikia įdėti daugiau darbo negu kitas žmogus. Už kiekvieno sėkmingo pasirodymo slepiasi gyvenimas, kupinas labai sunkaus darbo. Aš užaugau televizijoje kurdamas dieninius šou, kai turėdavau laikytis griežčiausios disciplinos. Tai buvo puiki įžanga, nes greitai supranti, kad šis verslas nėra tik spindesys, – kiekvieną dieną turi įdėti šimtą procentų savęs, nepaisydamas, ar jautiesi pavargęs, emocingas, ar patiri stresą”, – pasakoja dainininkė.

Beje, atlikėja juokiasi, kad pasirodžius dainos “Spinning Around” vaizdo klipui, kuriame seksualiai atrodanti Kylie šoka apsitempusi labai trumpus šortukus, ji buvo užtemdyta savo pačios užpakalio. “Pasirodžius šiam klipui žmonės kur kas labiau domėjosi mano užpakaliu negu manimi”, – juokauja atlikėja. Tačiau prisipažįsta, kad jai niekada nekildavo problemų dėl sekso simbolio įvaizdžio. “Aš esu moteris, ir man tai mielas komplimentas. Aš nevertinu jo pernelyg rimtai”, – tvirtina K.Minogue.

42 metų atlikėja jau dvejus metus draugauja su beveik dešimt metų jaunesniu ispanų modeliu Andresu Velencoso.

Nugalėjo krūties vėžį

Negalima nepaminėti, kad sėkmės sulaukusi atlikėja patyrė ir sunkių gyvenimo išbandymų. 2005 metais Kylie buvo diagnozuotas krūties vėžys. Ji suprato, kad jos elgesį nemažai kitų žmonių laiko pavyzdžiu, todėl nesislapstė nuo gerbėjų. Kada Kylie viešai pranešė susirgusi krūties vėžiu, vizitų pas gydytojus darytis mamogramos tyrimo Australijoje padaugėjo 60 proc.

Metus, praleistus operuojantis ir lankant chemoterapijos seansus, atlikėja apibūdino kaip “patirtį po atominės bombos sprogimo”. Vis dėlto iš skaudžios patirties dainininkė pasimokė, kad viską, ko imiesi, turi atlikti geriausiai.

Muzikinį turą “Aphrodite-Les Folies” australė pradės vasario 19-ąją koncertu Danijoje. Lietuvoje, Vilniaus “Siemens” arenoje, vasario 26 dieną įvyks penktasis dainininkės rengiamo turo koncertas, o bilietų kainos į šį koncertą prasideda nuo 185 Lt. Priminsime, kad turas “Aphrodite-Les Folies” vyks Europoje, Azijoje, Šiaurės bei Pietų Amerikoje.

Daugiau šia tema:
  • Nėra panašių straipsnių.

Straipsnis publikuotas: http://www.veidas.lt

Straipsnio adresas: http://www.veidas.lt/vandens-oro-ir-akrobatikos-sou

© 2002-2009 UAB "Veido periodikos leidykla". Visos teisės saugomos.