- Veidas.lt - http://www.veidas.lt -

Tūkstantmetė kinų patirtis padeda atsigauti

Autorius: veidas.lt | 2010 03 23 @ 14:01 | Sveikata | No Comments

Mėgstančioms išbandyti ką nors nauja, trokštančioms pavasarį pasitikti gražioms ir atsigavusioms – tikras atradimas neseniai Vilniuje duris atvėręs pirmasis kinų masažo ir grožio centras QI ANMO. Jame įsikūrusi tikra kiniško masažo ir grožio procedūrų oazė, kurioje savo meistriškumu dalijasi patyrę specialistai iš Kinijos, įvaldę gilias tradicijas turinčią kiniško masažo techniką “Tuina”. Apie tai pasakoja centro direktorė Virginija Budreckienė ir kosmetologė Tingting Guo.

Tūkstantmečių patirtį skleidžiantis masažas

Kaip tvirtina kinų medicina, žmogaus sveikata ir savijauta priklauso nuo tolygios organizmo gyvybinės qi (či) energijos ir kraujo apytakos, taip pat nuo jo kokybės. Organai taisyklingai funkcionuoja, jei či energija, kraujas ir kiti skysčiai po visą kūną taisyklingai išnešiojami per dvylika pagrindinių kanalų.

Kinų masažas “Tuina” (“tui” kinų kalba reiškia stumti, “na” – griebti) ir siekia reguliuoti či srautą, pagerina kraujo bei limfos tekėjimą, taip pat garsėja savo gaivinamosiomis ir atpalaiduojamosiomis savybėmis. Tai tradicinis masažas, egzistuojantis jau tūkstančius metų. Ši garsiausia Kinijos masažo technika susideda iš paspaudimų, vibracijos ir tempimo veiksmų. Gilusis masažas atliekamas pirštais, delnais, riešais, dilbiais, alkūnėmis. Masažuojamasis gali pajusti či, tekančią tam tikrais organizmo kanalais ar tarp skirtingų kūno sričių. Juk žmogaus kūne yra apie 700 biologiškai aktyvių taškų (vien ausyse jų esama apie 120!). Veiksmingiausi tie taškai, kurie išsidėstę nuo pirštų galų iki kelių ir alkūnių.  Nesveiko organo taškas yra jautrus, jis tarsi įspėja apie prasidėjusią ligą. Stimuliuojant tašką gydomas nesveikas organas.

Nauji potyriai – ir malonūs, ir naudingi

Tikrieji kinų masažai ir procedūros, atliekamos kinų specialistų centre QI ANMO, skirtos veidui, nugarai, kojoms arba visam kūnui. Jos ne tik atpalaiduoja ir suteikia malonių akimirkų, bet kartu padeda atsikratyti nugaros, kojų, sąnarių skausmų ar kitų varginančių problemų, išlaikyti stangrią ir lygią veido bei kaklo odą, pašalinti spuogus.

Veido grožio procedūros atliekamos kartu su kompleksiniu viršutinės kūno dalies masažu – jos ne tik malonios, bet ir ypač veiksmingos.

Netikėtos procedūros ir masažai gerina savijautą

Centras QI ANMO suteikia progą išmėginti ir specifinius, Kinijoje itin populiarius masažus ar procedūras, pvz., kojoms skirtą procedūrą, susidedančią iš kojų mirkymo Tibeto vaistinių augalų vonioje ir masažo, arba tarp vyrų populiarų šlakus šalinantį masažą su raganosio kaulo mentele (tai vienas seniausių ir populiariausių masažo rūšių Kinijoje) ir kt.

Beje, vyrai mieliau renkasi viso kūno, nugaros ir kojų masažus, dažnai perka dovanų kuponus savo mylimoms moterims.

Moterys dažniausiai užsisako viso kūno, kinių kosmetologių atliekamą kinišką veido masažą ir procedūras, kurias atliekant stimuliuojami tam tikri taškai, turintys įtakos odos stangrumui. Per šias procedūras puikiai atgaivinama oda ir kartu patiriamas didelis malonumas.

Po procedūrų būsite pavaišinti savijautai naudingu sojų gėrimu, itin kokybiška žaliąja ar vaistažolių arbata.

Galite rinktis įvairią masažų ir procedūrų trukmę: nuo 30 min. iki 2 val. Masažų ir procedūrų, per kurias drėkinama, maitinama bei stangrinama oda, kainos svyruoja nuo 50 iki 200 Lt. Lojaliems klientams taikomos nuolaidos: perkant 10 procedūrų iš karto taikoma 20 proc. nuolaida kiekvienai procedūrai. O apsilankiusiesiems šešis kartus septintas būna nemokamai.

Pavasarį ir per šventes – pagražėjusi!

Kinų specialistai įsitikinę, kad niekas taip neatgaivina veido odos, kaip tinkamai atliekamas veido masažas. Dėl to Kinijoje moterys kas savaitę darosi veido masažą, kuris palaiko odos stangrumą, lygumą, neleidžia susidaryti raukšlėms – štai kodėl jos puikuojasi skaisčia veido oda, o ne slepia ją po storu pudros sluoksniu. Kinai neslepia, kad pirmą kartą atvykę į Lietuvą buvo nustebinti, jog čia moterys dar nepakankamai suvokia veido masažo galią ir odos netobulumus verčiau kasdien slepia po ne visuomet naudingu kreminės pudros sluoksniu.

Pasak kosmetologės Tingting Guo, jei moteriai reguliariai (2–4 kartus per mėnesį) būtų atliekamas ilgesnis ar trumpesnis reikiamus taškus stimuliuojantis veido masažas, tai jai padėtų ilgai išlaikyti stangrią odą. Tai sumaniau, nei pirkti brangias maskuojamąsias priemones, negana to, ir poveikis ilgalaikis bei iš pagrindų išlaikantis jaunatvišką odos išvaizdą.

  • Veido odą aprūpina krauju, lygina raukšles ir kartu “atidaro” energetinius kanalus viršutinėje galvos dalyje centre QI ANMO atliekamas kiniškas veido masažas. Vadinamasis “dangaus vartų atidarymas” atliekamas lyg šukuojant plaukus nuo galvos iki pakaušio.
  • Jei skauda galvą arba pavargo akys, gerą efektą duoda taškų “taj-jan”, esančių smilkinių duobutėse, stimuliavimas. Tai ideali priemonė, padedanti stabdyti raukšlių susidarymą.

Beje, nebūtina kaskart rinktis pačias ilgiausias ir brangiausias procedūras ar masažus – galima susidaryti programą, į kurią įeitų vis kitokios trukmės masažai ar procedūros.

Duetas: senovės patirtis plius naujausios technologijos

Centre QI ANMO grožio procedūroms naudojamas naujasis “Silver Fox” firmos aparatas, turintis net dvylika funkcijų. Joms atlikti pasitelkiamas ultragarsas, aukštasis dažnis, galvaninė srovė, nanodalelių rūkas ir kt. Ultragarso bangos padeda medikamentams ir kremams giliau įsiskverbti į odą ir pasiskirstyti po audinius. Šiuo aparatu taip pat galima pašalinti pigmentines ir poodines dėmes, skatinti medžiagų apykaitą, taip neleidžiant susidaryti naujoms raukšlėms. Ultragarso bangomis galima panaikinti maišelius po akimis, pajuodusius paakius, dėmeles, likusias po spuogų. Aparatas, dar vadinamas “vienas už dvylika”, veikia ir kaip mechaninis masažas, todėl pagreitina kraujo apytaką ir suteikia odai drėgmės be maistingųjų medžiagų.

Daugiau šia tema:
  • Nėra panašių straipsnių.

Straipsnis publikuotas: http://www.veidas.lt

Straipsnio adresas: http://www.veidas.lt/tukstantmete-kinu-patirtis

© 2002-2009 UAB "Veido periodikos leidykla". Visos teisės saugomos.