- Veidas.lt - http://www.veidas.lt -

Trys svarbiausi postulatai

Autorius: veidas.lt | 2012 05 15 @ 08:18 | "Veido" interviu | No Comments


VEIDAS: Kas yra kūrybinės bendruomenės žaidimas?
A.Schillingas: Tai prekės ženklas, apimantis kiekvieną žmogaus veiklą, kuri užtikrina sveikos ir teisingos konkurencijos sąlygas visiems dalyviams, kuri vykdoma pasitelkiant efektyvų ir žmogišką bendradarbiavimą ir patenkina pagrindinius Homo ludens poreikius. Menas, nereikalaujantis aktyvaus dalyvavimo ir įsitraukimo, negali būti laikomas kūrybinės bendruomenės žaidimu.
VEIDAS: Kas yra „Kretakor“?
A.Schillingas: Tai kultūrinė iniciatyva, kurios svarbiausias interesas – kurti kūrybinės bendruomenės žaidimus, dėl šiuolaikinių estetinių savybių ir novatoriškų metodologijų leidžiančius bendradarbiauti skirtingoms socialinėms grupėms ir remiančius talentą, nepaisant socialinio ekonominio statuso.
VEIDAS: Kokie mūsų asmeniniai siekiai?
A.Schillingas: Mes norime gyventi ir auginti vaikus visuomenėje, kurioje niekas nebando primesti savo požiūrių kitiems, o švietimas siūlo ateinančiai kartai daugybę būdų atrasti pasaulį. Iš esmės mes norime skleisti deramo nuolankumo gamtos pasauliui požiūrį, tačiau be kvailumo ar populizmo priemaišos. Ryšys tarp žmonių, sukuriamos aplinkos estetikos ir jų protinių pajėgumų, yra neginčijamas, ir būtent todėl remiame meno mokymą pradedant nuo vaikų lopšelio. Žmonės, neturintys tinkamo proporcijos pojūčio, negali išvengti nesaikingumo bet kurioje gyvenimo sferoje, jie gali netgi sunaikinti vienas kitą dėl paprasčiausio neišmanymo. Mokytis ir mokyti visą gyvenimą – tai mūsų filosofija.

Daugiau šia tema:
  • Nėra panašių straipsnių.

Straipsnis publikuotas: http://www.veidas.lt

Straipsnio adresas: http://www.veidas.lt/trys-svarbiausi-postulatai

© 2002-2009 UAB "Veido periodikos leidykla". Visos teisės saugomos.