- Veidas.lt - http://www.veidas.lt -

Trečia iš eilės S.Loebo pergalė

Autorius: veidas.lt | 2010 05 02 @ 12:15 | Sportas | No Comments

"Veido" archyvas

Atrodo, kad dabartinis planetos čempionas Sebastienas Loebas grįžo į pergalių kelią. Tapęs Turkijos ralio nugalėtoju, jis įsitvirtino kaip šio sezono lyderis.

Per varžybas “Citroen” komandos favoritas į priekį išsiveržė tik 15-ame greičio ruože. Iki tol ramiai laukęs savo valandos ir buvęs pirmo dešimtuko viduryje, šeštadienio popietę S.Loebas pradėjo didinti tempą. Ir per devynis paskutinius ruožus nuo savo persekiotojų atitrūko taip toli, kad varžovams beliko kovoti nebent dėl likusių prizinių vietų. Prancūzas išvengė klaidų ir problemų, tad jo pergalė buvo užtikrinta.

Po trečio iš eilės laimėto šių metų čempionato etapo S.Loebas turi 93 taškus ir užtikrintai žengia pirmoje vairuotojų įskaitos vietoje. Antrą vietą Turkijoje užėmė Petteris Solbergas (nugalėtojui jis pralaimėjo 54,5 sek.), sugebėjęs pakilti ir į antrą čempionato įskaitos vietą (53 taškai). Trečias liko “Ford” atstovas Mikko Hirvonenas (atsiliko 1.43,4 min.), kuris dabar užima 3 vietą ir čempionato suvestinėje (52 taškai).

Atrodo, kad ralyje vis drąsiau jaučiasi Kimi Raikkonenas – buvęs F-1 pasaulio čempionas Turkijoje finišavo penktas (atsiliko 6.44,3 min.), o sezono suvestinėje pakilo į 10 vietą.

Konstruktorių įskaitoje “Citroen” komanda turi 125, “Ford” – 111, o “Citroen Junior” – 75 taškus.

Penktas čempionato etapas – Naujosios Zelandijos ralis – vyks gegužės 7-9 d.

Daugiau šia tema:

Straipsnis publikuotas: http://www.veidas.lt

Straipsnio adresas: http://www.veidas.lt/trecia-is-eiles-s-loebo-pergale

© 2002-2009 UAB "Veido periodikos leidykla". Visos teisės saugomos.