- Veidas.lt - http://www.veidas.lt -

Statybose pamažu didinami atlyginimai

Autorius: veidas.lt | 2011 06 15 @ 10:30 | Verslas | No Comments

statybos88

Atlyginimai statybų sektoriuje jau pajudėjo iš įšalo zonos, tačiau kvalifikuotų darbininkų akivaizdžiai stinga. Ir tie patys, pavilioti konkurentų, neretai bėgioja iš vienos bendrovės į kitą, rašo “Lietuvos rytas”.

“Algos šiek tiek kyla, nors ir ne tiek, kiek darbininkai norėtų. Užsakovai nelinkę mokėti daugiau nei praėjusiais metais ar užpernai. Skelbdamas konkursą kiekvienas užsakovas stengiasi išspausti žemiausią kainą. Kol tampa tokia pati, kaip per didžiausią sunkmetį”, – sakė statybų įmonės “Varūsta” direktorius gamybai Arūnas Bertašius.

Pasak įmonės “Skirnuva” atstovo Darjušo Tadarovskio, atlyginimai darbuotojams pastaruoju metu didinami maždaug 2 procentais per mėnesį.

“Algos šiek tiek auga, nes juntame spaudimą iš darbo rinkos. Bet ekonominės sąlygos neleidžia labiau jų kilstelėti”, – sakė D.Tadarovskis.

Tuo tarpu kvalifikuotų darbininkų, anot “Skirnuvos” atstovo, labai trūksta.

“Yra statybos įmonių, kurios elgiasi negarbingai. Jų atstovai važinėja po mūsų statybų objektus, žada geresnes darbo sąlygas ir atlygius, todėl išvilioja darbininkus”, – sakė A.Bertašius.

Kvalifikuotas darbininkas, anot D.Tadarovskio, šiuo metu per mėnesį gali užsidirbti ir apie 3500-4000 litų (atskaičiavus mokesčius).

Daugiau šia tema:
  • Nėra panašių straipsnių.

Straipsnis publikuotas: http://www.veidas.lt

Straipsnio adresas: http://www.veidas.lt/statybose-pamazu-didinami-atlyginimai

© 2002-2009 UAB "Veido periodikos leidykla". Visos teisės saugomos.