- Veidas.lt - http://www.veidas.lt -

“Specialybių mugė” pritraukė 9 tūkst. mokslevių

Autorius: veidas.lt | 2012 12 01 @ 16:40 | Studijos | No Comments

Roko Miliaus nuotr.

Lapkričio 12-29 dienomis po Lietuvą keliavo jau trečius metus VšĮ „Fox Universitetai“ organizuojamas profesinio orientavimo projektas „Specialybių mugė“.

Juo siekiama būsimus studentus supažindinti su perspektyviausiomis ir populiariausiomis specialybėmis bei šių dienų darbo rinkos tendencijomis. Projekto rengėjai šiais metais važiavo į 14 šalies miestų. Per tris savaites projekto renginiuose apsilankė net 8630 moksleivių.
„Labai džiugu, kad susidomėjimas „Specialybių muge“ kiekvienais metais auga. Norime suteikti jaunimui galimybę pabendrauti ne tik su studentais, bet ir su įvairių sričių profesionalais, kurie mielai dalinasi savo patirtimi, pasakoja apie darbo dieną, vykdomus projektus, reikalingas charakterio savybes. Gavę daugybę naudingos informacijos, vaikai gali lengviau nuspręsti, kuri specialybė traukia, o kuri skirta visiškai ne jiems“, – kalbėjo projekto idėjos autorė Rita Šakinytė -Petrovė.
Kelionę po Lietuvą „Specialybių mugė“ pradėjo Raseiniuose. Iš jų kėlėsi į Šiaulius, Panevėžį, Uteną, Tauragę, Marijampolę, Kauną, Vilnių, Alytų, Ukmergę, Mažeikius, Telšius ir Plungę. Paskutinis projekto lankytas miestas – Klaipėda. Čia moksleivių susirinko gausiausiai – net 1 tūkstantis. Susirinkusiuosius pasveikino uostamiesčio meras Vytautas Grubliauskas, o su politikos mokslais supažindino mero patarėjas Simonas Gentvilas.

Daugiau šia tema:

Straipsnis publikuotas: http://www.veidas.lt

Straipsnio adresas: http://www.veidas.lt/specialybiu-muge-pritrauke-9-tukst-moksleviu

© 2002-2009 UAB "Veido periodikos leidykla". Visos teisės saugomos.