- Veidas.lt - http://www.veidas.lt -

Socialiai atsakingi verslininkai – šalies atsigavimo pagrindas

Autorius: veidas.lt | 2011 03 09 @ 22:40 | Lietuva | No Comments

Prezidentė Dalia Grybauskaitė dalyvavo savaitraščio “Veidas” rengiamo konkurso “Metų vadovas 2010″ laureatų apdovanojimo ceremonijoje. “Metų vadovo” nominacija “Veido” redakcijos žurnalistų buvo sumąstyta dar prieš 11 metų ir nė karto nebuvo padaryta pertrauka teikiant šį garbingu tapusį apdovanojimą.

vadovas2

“Geras vadovas – ne tik savo srities žinovas, turintis naujų idėjų, bet ir mokantis suburti pajėgią komandą, generuoti naujausius mokslo pasiekimus, o svarbiausia – įkvėpti žmones dirbti kartu ir juos įgyvendinti. Toks gyvenimo būdas neleidžia apsiriboti vien savo verslu, bet ir padaro žmogų atsakingu už visuomenę, kurioje jis gyvena, aplinką, kurioje dirba, taip pat atsakingu už visą šalį, nes tenka reprezentuoti mūsų Lietuvą”, – sveikindama susirinkusiuosius kalbėjo Prezidentė.

vadovas006

Svekindamas prezidentūros kolonų salėje susirinkusius garbingus šio reginio svečius, tarp kurių didžiąją dalį sudarė patys geriausi  įvairaus profilio įmonių vadovai, “Veido” leidėjas Algimantas Šindeikis pažymėjo, kad viena svarbesnių šio konkurso sąlygų, keliamų šiai nominacijai, yra ne vien sukurti didelę pridėtinę vertę, bet ir būti socialiai atsakingu, inovatyviu ir visuomeniškai aktyviu verslo atstovu.

Šiemet konkurso nugalėtojas – UAB “Garlita” generalinis direktorius Juozas Martikaitis, kurio vadovaujama bendrovė gamina Lietuvos karių aprangą bei rengia kitų NATO šalių armijas ir yra pelniusi ne vieną apdovanojimą už socialinę atsakomybę. Pačiau apie “Garlitos” vadovą buvo rašyta šios savaitės “Veido” numeryje bei šiandien portale “Veidas.lt”.

Daugiau šia tema:

Straipsnis publikuotas: http://www.veidas.lt

Straipsnio adresas: http://www.veidas.lt/socialiai-atsakingi-verslininkai-%e2%80%93-salies-atsigavimo-pagrindas

© 2002-2009 UAB "Veido periodikos leidykla". Visos teisės saugomos.