- Veidas.lt - http://www.veidas.lt -

Socialdemokratų Vilniaus skyriaus pirmininku perrinktas Romas Adomavičius

Autorius: veidas.lt | 2011 04 10 @ 09:30 | Lietuva | No Comments

Šeštadienį Lietuvos socialdemokratų partijos Vilniaus skyrius pirmininku perrinko Romą Adomavičių, BNS patvirtino partijos pirmininkas Algirdas Butkevičius.

Jis tvirtino, kad iš šio skyriaus, po nesėkmingų savivaldos rinkimų, bus reikalaujama programos, kur bus įvardinti konkretūs planai ir veiksmai, ką daryti Vilniaus mieste.

“Vilniaus skyrius pasirodė iš visų skyrių blogiausiai. Reikės, kad konkrečiai pasikeistų organizavimas ir kad visi didieji skyriai, ne tik Vilniaus, turėtų konkretų planą Seimo rinkimams”, – sakė socialdemokratų vadovas.

R.Adomavičius įveikė taip pat kandidatu užimti Vilniaus skyriaus vadovo postą buvusį Seimo narį Algirdą Sysą.

A.Butkevičius sakė, kad planuojama sustiprinti išrinktų į Seimą socialdemokratų vilniečių darbą sostinėje, kad šie glaudžiau bendradarbiautų su Vilniaus skyriumi.

” (Vilniaus skyriuje – BNS) turės būti suformuota programa, kur bus įvardinti konkretūs planai ir veiksmai, kad išryškėtų socialdemokratų veiklos kryptys Vilniuje artimiausiu metu ir kad žmonės galėtų pamatyti, ką daro socialdemokratai. Vizija turi tapti realybe”, – kalbėjo politikas.

Socialdemokratų vadovas tvirtino, tikįs, kad ženkliai pasikeis R.Adomavičiaus požiūris į vadovavimą skyriui, ir bus padarytos reikalingos permainos.

“Buvo įvairių minčių. Mes viską išnagrinėsime ir padarysime išvadas”, – BNS sakė pats R.Adomavičius.

Jis tvirtino ketinantis dirbti su savo konkurentu Vilniaus skyriaus pirmininko rinkimuose A.Sysu – jis tapo R.Adomavičiaus pavaduotoju.

A.Butkevičius po vasario pabaigoje vykusių savivaldos rinkimų yra sakęs, kad jį nuvylė Vilniaus socialdemokratų pasirodymas, todėl skyriuje galimos permainos.

Vilniuje socialdemokratai, vadovaujami R.Adomavičiaus, surinko 11,6 proc. balsų ir gavo penkis mandatus

Daugiau šia tema:

Straipsnis publikuotas: http://www.veidas.lt

Straipsnio adresas: http://www.veidas.lt/socialdemokratu-vilniaus-skyriaus-pirmininku-perrinktas-romas-adomavicius

© 2002-2009 UAB "Veido periodikos leidykla". Visos teisės saugomos.