- Veidas.lt - http://www.veidas.lt -

Šiemet Lietuvoje – dešimt A lygio koncertų

Autorius: veidas.lt | 2011 01 26 @ 10:00 | Muzika | No Comments

Koncertų organizatoriai tikina besiderantys su pripažintais užsienio muzikantais dėl jų atvykimo į Lietuvą, tačiau konkrečių vardų neatskleidžia.

“Planuojame surengti 4–5 aukščiausio lygio žvaigždžių pasirodymus. Kol dar nesame patvirtinę, nenorime skelbti jų viešai, bet tai bus visame pasaulyje garsūs atlikėjai ir grupės”, – teigia “Seven Live” direktorius Juras Vežėlis.

Kelis aukščiausio lygio koncertus žada ir “Makroconcert”. Jei visi planai bus įgyvendinti, šiemet Lietuvoje sulauksime apie 10 užsienio žvaigždžių pasirodymų. Kol kas yra patvirtinti du tokie koncertai: australų dainininkės Kylie Minogue ir švedų grupės “Roxette”. Abu jie vyks “Siemens” arenoje.

Koncertų rinka pernai stabilizavosi, tačiau jos pagyvėjimo laukti dar anksti. “Žmonės visada nori kokybiško poilsio, bet jų norus riboja pajamos. Kai pajamos pradės didėti, pirmuosius teigiamus ženklus pajus ir koncertų organizatoriai. Galėsime pradėti rizikuoti ir rengti didesnio biudžeto renginius”, – sako Artūras Mirončikas, agentūros “Relax Live!” vadovas.

Pastaraisiais metais, drastiškai sumažėjus pajamoms iš įrašų pardavimo, grupės pradėjo dažniau koncertuoti. “Dainų dabar galima už dyką gauti internetu, bet to jausmo, kai tūkstančiai žmonių dainuoja kartu su atlikėju, neparsisiųsi, to neperteiks ir geriausiai nufilmuotas DVD. Dėl to žmonėms reikia koncertų”, – tikina “Makroconcert” komunikacijos vadovas Aivaras Gelžinis.

Organizatoriai tikisi, kad dėl dažnesnių gastrolių atlikėjai į savo tvarkaraštį nevengs įtraukti ir mažesnių šalių, tokių kaip Lietuva.

Didžiausi praėjusiais metais vykę koncertai Lietuvoje – grupių “Metallica” ir “a-ha”, atlikėjų Rodo Stewarto, Eroso Ramazzotti, Stingo.

Daugiau šia tema:

Straipsnis publikuotas: http://www.veidas.lt

Straipsnio adresas: http://www.veidas.lt/siemet-lietuvoje-%e2%80%93-desimt-a-lygio-koncertu

© 2002-2009 UAB "Veido periodikos leidykla". Visos teisės saugomos.