- Veidas.lt - http://www.veidas.lt -

Šiandien Lietuvoje prasidės “iPad 2” prekyba

Autorius: veidas.lt | 2011 05 06 @ 16:00 | IT naujienos | 1 Comment

"Veido" archyvas
"Veido" archyvas

Jau šiandien nuo 19 valandos oficialiuose “Apple” produkcijos salonuose “iDeal” Vilniuje, Kaune ir Klaipėdoje bei didžiausiose IT parduotuvėse bus pristatytas planšetinių kompiuterių lyderiu vadinamo “iPad” naujas modelis – “iPad 2”. Būtent nuo šio vakaro neregėto pasisekimo sulaukusia “Apple” planšete bus oficialiai pradėta prekiauti ir Baltijos šalyse. Įdomu tai, kad su Lietuva, Latvija ir Estija prekyba “iPad 2” pradės ir Kinija, o Rusijoje ši planšetė dar nėra pristatyta.

“iPad 2” kainos mūsų šalyje atitiks Vakarų Europos kainų lygį, lyginant pvz. su Vokietijoje esančiomis “iPad 2” kainomis, skirtumas bus vos 12 Lt. Pigiausias “iPad 2” modelis, turintis Wi-Fi ryšį, Lietuvoje kainuos 1659 Lt, o Wi-Fi ir 3G ryšį turinti pigiausia planšetė – 2069 Lt.

Revoliuciniu vadinamas planšetinis kompiuteris, kuriuo itin patogu naršyti internete, dirbti elektroniniu paštu, žiūrėti filmus ir nuotraukas, nuo šiol bus dar greitesnis, lengvesnis ir plonesnis. –io produkto svoris siekia tik 601 gramą, o storis – vos 8,8 milimetro. “iPad 2” 15 procentų lengvesnis ir net 33 procentais plonesnis nei pirmtakas. Dar viena naujovė – “iPad 2” galima bus pasirinkti iš dviejų spalvų – juodos ir baltos.

Lyginant su pirmos kartos “iPad”, pagrindinė naujiena ta, kad “iPad 2” turi dvi kameras – priekinę ir galinę bei dviejų branduolių A5 procesorių, kuris bus net devynis kartus greitesnis nei prietaiso pirmtako. “iPad 2“ turės ir aukštos raiškos vaizdo rodymui skirtą HDMI jungtį, taigi nuo šiol vartotojai galės prijungti aparatą prie televizoriaus ir mėgautis puikios kokybės vaizdu. Nepaisant visų atnaujinimų, naujasis modelis, kaip ir anksčiau, be įkrovimo gali atlaikyti net iki 10 valandų darbo.

"Veido" archyvas
Daugiau šia tema:

Straipsnis publikuotas: http://www.veidas.lt

Straipsnio adresas: http://www.veidas.lt/siandien-lietuvoje-prasides-%e2%80%9cipad-2%e2%80%9d-prekyba

© 2002-2009 UAB "Veido periodikos leidykla". Visos teisės saugomos.