- Veidas.lt - http://www.veidas.lt -

SEB bankas finansuoja industrinės technikos įmonės „Willenbrock Baltic“ plėtrą

Autorius: veidas.lt | 2014 04 22 @ 13:04 | Verslas | 1 Comment


SEB bankas suteikė 5 mln. litų vertės grįžtamojo lizingo paslaugų krovos technikos ir  industrinės įrangos bendrovei „Willenbrock Baltic“, prekiaujančiai nauja ir naudota įranga, besverčiančiai ilgalaike ir trumpalaike nuoma bei technine priežiūra Baltijos šalyse, Rusijoje ir Baltarusijoje. Gautą finansavimą bendrovė skirs nuomojamam mašinų parkui atnaujinti ir jo plėtrai.

„Atsigaunanti gamyba ir pramonė Lietuvoje ir kitose kaimyninėse šalyse sudaro palankias sąlygas bendrovių, besiverčiančių industrinės įrangos nuoma, plėtrai. Be to, daugeliui įmonių patogiau techniką nuomotis, o ne investuoti į jos įsigijimą – taip su tiesiogine įmonės veikla nesusijusios problemos perleidžiamos spęsti tos srities specialistams. Atsižvelgdami į tai, pasiūlėme tinkamiausią finansavimo sprendimą – grįžtamąjį lizingą. Įmonė įkeitė valdomą įrangą ir gavo reikiamą finansavimą investicijoms ir tolesnei veiklos plėtrai greičiau ir palankesnėmis sąlygomis“, – sako SEB banko prezidento pavaduotojas Mažmeninės  bankininkystės tarnybos direktorius Virginijus Doveika.

„Willenbrock Baltic“ bendradarbiauja ir su mažomis įmonėmis, ir su didžiaisiais šalies gamintojais bei logistikos centrais, jūrų ir oro uostais. Bendrovė siūlo visą krovos logistikos darbams reikalingą techniką – nuo  industrinių krautuvų  logistikos ir  gamybos bendrovėms iki sunkiasvorės technikos, skirtos uosto krovos darbams. Taip pat bendrovė siūlo specializuotą krovos techniką metalo laužo, apvalios medienos ir birių krovinių krovos darbams, metalo laužo perdirbimo įrangą ir įvairios specializuotos komunalinės technikos. Baltijos šalyse bendrovė yra oficiali pasaulyje gerai žinomų technikos gamintojų, tokių kaip „LINDE Material Handling” „Terex Fuchs“, „SMV-Konecranes Lifting Businesses“, „TERBERG Benschop“ ir kt., atstovė.

„Pagrindinis mūsų uždavinys – užtikrinti nepertraukiamą darbą klientų įmonėse, tad daug dėmesio skiriame ir mūsų siūlomos technikos kokybei, ir kvalifikuotai bei greitai technikos priežiūrai“, – sako UAB „Willenbrock Baltic“ direktorius Tadas Blaževičius.

Daugiau šia tema:

Straipsnis publikuotas: http://www.veidas.lt

Straipsnio adresas: http://www.veidas.lt/seb-bankas-finansuoja-industrines-technikos-imones-%e2%80%9ewillenbrock-baltic%e2%80%9c-pletra

© 2002-2009 UAB "Veido periodikos leidykla". Visos teisės saugomos.